ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/07/29 13:37:00
سرویس استان ها
طاهری مطرح کرد:

لزوم حل مشکل گاز رسانی در روستاهای استان زنجان

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: در نشست مجمع نمایندگان استان با وزیر نفت، نمایندگان مردم زنجان در مجلس بر لزوم حل مشکل گاز رسانی در روستاهای استان تاکید کردند.
لزوم حل مشکل گاز رسانی در روستاهای استان زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: در نشست مجمع نمایندگان استان با وزیر نفت، نمایندگان مردم زنجان در مجلس بر لزوم حل مشکل گاز رسانی در روستاهای استان تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101730934135.jpg لزوم,حل,مشکل,گاز,رسانی,در,روستاهای,استان,زنجان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان وطارم  و عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی  از دیدار مجمع نمایندگان استان زنجان با مهندس زنگنه وزیر نفت خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت:در این جلسه ضمن بیان دغدغه های نمایندگان محترم استان زنجان پیرامون امور گاز استان، حسینی و طاهری در مورد مشکلات گازرسانی روستاهای حوزه انتخابیه خود نکاتی را مطرح کردند.

وی ادامه داد: همچنین در این دیدار حجت الاسلام شجاعی پیرامون مشکلات لوله‌های نفت عبوری از مناطق مسکونی شهرستان های ابهر و خرمدره و همچنین میدان ورودی خرمدره نکاتی را به زنگنه متذکر شدند.

عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس یادآور شد: در پایان این نشست مقرر گردید در اسرع وقت با تشکیل جلسات تخصصی ضمن دستورات ایشان در حل مشکلات مطرح شده تسریع گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet