هدر موبایل
1399/07/30 14:43:55
سرویس استان ها
در نشست نمایندگان مردم غرب خراسان با وزیر صمت مقرر شد

حل مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار با استفاده از فاینانس چینی

در نشست نمایندگان مردم غرب خراسان با وزیر صمت مقرر شد اقدامات لازم توسط سازمان ایمیدرو برای جذب فاینانس چینی به منظور رفع مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار انجام شود.
حل مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار با استفاده از فاینانس چینی در نشست نمایندگان مردم غرب خراسان با وزیر صمت مقرر شد اقدامات لازم توسط سازمان ایمیدرو برای جذب فاینانس چینی به منظور رفع مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51077.jpg حل,مشکلات,مالی,کارخانه,فولاد,سبزوار,با,استفاده,از,فاینانس,چینی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، نشست نمایندگان مردم غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی با رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

در این نشست ضمن بررسی مسائل کلی در حوزه صنایع و معادن و همچنین تنظیم بازار و انتقال دغدغه های مردم در مورد گرانی ها و نابسامانی بازار به وزیر  مقرر شد در رابطه با حل مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار و انجام فاینانس بانک چینی به منظور راه اندازی قسمت فولادسازی، اقدامات لازم توسط سازمان ایمیدرو  و همچنین ثبت سفارش خرید تجهیزات مورد نیاز برای تصفیه خانه فاضلاب توحیدشهر سبزوار  اقدامات لازم توسط وزیر انجام شود.

ارتقا اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار به معاونت سازمان و مدیریت صنعت معدن و تجارت از جمله موارد مطروحه بود که مقرر شد دستورات لازم برای تحقق آن صادر شود./

پیان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet