انتخابات ریاست جمهوری
1399/07/30 10:46:00
سرویس استان ها
یوسفی خبر داد:

الحاق ویس، ملاثانی و شیبان به طرح 100میلیون یورویی صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب اهواز

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس دیدار با رئیس آب و فاضلاب کشور از الحاق ویس، ملاثانی و شیبان به طرح ۱۰۰میلیون یورویی صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب اهواز خبر داد.
الحاق ویس، ملاثانی و شیبان به طرح 100میلیون یورویی صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب اهواز نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس دیدار با رئیس آب و فاضلاب کشور از الحاق ویس، ملاثانی و شیبان به طرح 100میلیون یورویی صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب اهواز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104719482053.jpg الحاق,ویس،,ملاثانی,و,شیبان,به,طرح,100میلیون,یورویی,صندوق,توسعه,ملی,برای,توسعه,و,تکمیل,شبکه,فاضلاب,اهواز Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای  ویژه با حضور رئیس آب و فاضلاب کشور  به منظور پیگیری مشکلات حوزه آب و فاضلاب حوزه انتخابیه خود حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه مصوب شد که  الحاق شهرهای ویس، ملاثانی و شیبان به طرح 100 میلیون یورویی صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب اهواز و کوت عبدالله عملیاتی شود.

وی ادامه داد: همچنین مصوبه دیگر در خصوص لایروبی شبکه فاضلاب شهرهای ملاثانی، ویس و شیبان بود که توسط ماشین آلات استان های معین خوزستان انجام  می شود.

گفتنی است؛ در این جلسه شهرداران و رؤسای شورای شهر ملاثانی، شیبان و ویس  حضور داشته و پیرامون مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهر های خود نکاتی را مطرح کردند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet