هدر موبایل
1399/07/30 10:43:38
سرویس فرهنگی
کوچکی‌نژاد خبر داد؛

طرح دو فوریتی «خرید تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند» هفته آینده در صحن بررسی می‌شود

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: طرح دو فوریتی برای خرید تبلت توسط وزارت ارتباطات و فناوری برای دانش‌آموزان تدوین و در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار گرفته و براساس اعلام آنها هفته آینده در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.
طرح دو فوریتی «خرید تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند» هفته آینده در صحن بررسی می‌شود نماینده مردم رشت در مجلس گفت: طرح دو فوریتی برای خرید تبلت توسط وزارت ارتباطات و فناوری برای دانش‌آموزان تدوین و در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار گرفته و براساس اعلام آنها هفته آینده در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104292670814.jpg طرح,دو,فوریتی,«خرید,تبلت,برای,دانش‌آموزان,نیازمند»,هفته,آینده,در,صحن,بررسی,می‌شود Icana

جبار کوچکی‌نژاد رئیس کمیته امور اجتماعی و فرهنگی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در‌ گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات بسیاری از دانش‌آموزان برای تهیه تبلت و گوشی برای بهره‌مندی از شبکه آموزشی شاد گفت: طرح دو فوریتی برای خرید تبلت توسط وزارت ارتباطات و فناوری برای دانش‌آموزان تدوین و در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار گرفته و براساس اعلام آنها هفته آینده در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: وزارت ارتباطات و فناوری براساس قانون بودجه سال 99 موظف است، تا در جهت هوشمندسازی مدارس اقدام کند و برای این موضوع هم مبلغ 500 میلیارد تومان به این وزارتخانه تخصیص داده شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار کرد: با شیوع کرونا و تشکیل فضای آموزشی مدارس در شبکه شاد ما شاهد اتفاقات تلخی در کشور بوده‌ایم و تعدادی از دانش آموزان به دلیل عدم تهیه یک گوشی یا تبلت خودکشی کرده‌اند یا حتی متاسفانه چند دانش‌‌آموز عضو یک خانواده باید از یک گوشی استفاده کنند و این موضوع دسترسی آنها را به آموزش بسیار سخت کرده، بنابراین یک طرح دو فوریتی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند تهیه و در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار گرفته است.

کوچکی‌نژاد تاکید: این طرح ظرفیت بودجه‌ای دارد و به موجب آن چند میلیون تبلت از همین ردیف توسط وزارت ارتباطات و فناوری باید تهیه و در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیرد.همچنین براساس این طرح دو فوریتی استفاده از اینترنت برای کل واحدهای آموزشی رایگان خواهد شد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet