خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/05 11:34:06
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

دولت پاکستان برای محدودسازی و اخراج گروه‌های تروریستی اقدام کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت پاکستان باید برای محدودسازی و اخراج گروه‌های تروریستی اقدام کند.
دولت پاکستان برای محدودسازی و اخراج گروه‌های تروریستی اقدام کند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت پاکستان باید برای محدودسازی و اخراج گروه‌های تروریستی اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708101896482324.jpg دولت,پاکستان,برای,محدودسازی,و,اخراج,گروه‌های,تروریستی,اقدام,کند Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات  مرزی بین ایران و پاکستان گفت: پاکستان کشور همسایه،دوست و مسلمان  است و  جمهوری اسلامی به تلاش ها و رایزنی های خود جهت حل مشکلات امنیت مرزی بین دو کشور  ادامه خواهد داد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: اگر دولت پاکستان محدودیتی برای گروه‌های تروریستی ایجاد  نکند در صورت نیاز، آن ها را در داخل پاکستان مورد هدف قرار میدهیم که این اقدام در راستای اقدامات دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. 

وی افزود:امیدواریم که دولت پاکستان خودش این اقدام انجام دهد و کار به این مرحله نرسد، ضمن این که دولت در دیپلماسی و مذاکراتش باید دولت پاکستان را وادار به محدود سازی  و اخراج گروه های تروریستی کند. 

ذوالنوری خاطرنشان کرد: اگر دولت این کار نکند یا پاکستان به وظیفه قانونی و همسایگی خود عمل نکند، در این صورت  جمهوری اسلامی ایران حق خود می داند تا نقطه تهدید را مورد هدف قرار دهد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet