خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/30 12:47:59
سرویس صحن
قاضی‌زاده هاشمی:

مسئولان قوه قضائیه هر چه سریعتر به موضوع شهادت محمدی شهید امر به معروف رسیدگی کنند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شهادت محمد محمدی شهید  امر به معروف و نهی از منکر که پس از تذکر مورد هجوم قرار گرفته و با چاقو به شهادت رسید، گفت: از مسئولان قوه قضائیه می‌خواهم هر چه سریعتر این واقعه در محکمه عدالت و انصاف بررسی شود و جنایت‌کنندگان به مجازات رسند.
مسئولان قوه قضائیه هر چه سریعتر به موضوع شهادت محمدی شهید امر به معروف رسیدگی کنند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شهادت محمد محمدی شهید  امر به معروف و نهی از منکر که پس از تذکر مورد هجوم قرار گرفته و با چاقو به شهادت رسید، گفت: از مسئولان قوه قضائیه می‌خواهم هر چه سریعتر این واقعه در محکمه عدالت و انصاف بررسی شود و جنایت‌کنندگان به مجازات رسند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101233758806.jpg مسئولان,قوه,قضائیه,هر,چه,سریعتر,به,موضوع,شهادت,محمدی,شهید,امر,به,معروف,رسیدگی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه،30مهرماه (مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت محمد محمدی شهید  امر به معروف و نهی از منکر که پس از تذکر مورد هجوم قرار گرفته و با چاقو به شهادت رسید، گفت: از مسئولان قوه قضائیه می‌خواهم هر چه سریعتر این واقعه در محکمه عدالت و انصاف بررسی شود و جنایت‌کنندگان به مجازات رسند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه مجمع استان تهران به خانواده شهیدپرور محمدی تبریک و تسلیت عرض می‌کند.

وی اضافه کرد: امیدواریم هر چه سریعتر قوه قضائیه و نیروی انتظامی، افکار عمومی را درباره علل واقعه و برخورد قوی و شدید با خاطی و متجاوز را اعلام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet