هدر موبایل
1399/07/30 17:48:30
سرویس اقتصادی
ساداتی نژاد:

کارگروهی از کمسیون کشاورزی جهت بازرسی از رسوب نهاده‌های دامی عازم بندر امام خمینی(ره) می شود

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس گفت: کارگروهی از اعضای این کمیسیون جهت بررسی عدم ترخیص نهاده های دامی به بندر امام خمینی (ره) اعزام می شود.
کارگروهی از کمسیون کشاورزی جهت بازرسی از رسوب نهاده‌های دامی عازم بندر امام خمینی(ره) می شود رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس گفت: کارگروهی از اعضای این کمیسیون جهت بررسی عدم ترخیص نهاده های دامی به بندر امام خمینی (ره) اعزام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101706498288.jpg کارگروهی,از,کمسیون,کشاورزی,جهت,بازرسی,از,رسوب,نهاده‌های دامی,عازم,بندر,امام,خمینی(ره),می,شود Icana

سیدجواد ساداتی نژاد درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت:کارگروهی از کمسیون کشاورزی مجلس به جهت بازرسی از رسوب نهاده های دامی عازم بندر امام خمینی  (ره) می شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم بیان کرد: بنا به اطلاعات واصله مبنی بر عدم ترخیص یک میلیون ذرت و ۲۸۰ هزار تن سویا در جلسه برسی روز یکشنبه 27 مهرماه، کارگروهی از کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم به دستور رئیس این کمسیون به بندر امام خمینی (ره) اعزام می شود.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش نظارتی این تیم اعزامی هفته آینده در کمسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست بررسی و در صورت نیاز به قوه قضائیه ارسال خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet