هدر موبایل
1399/07/30 18:56:25
سرویس استان ها
موسوی لارگانی:

سبزپوشان خدوم ناجا موجب اعتلا و سرفرازی ایران هستند / نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مدافعان بی ادعای ارزش‌های انقلاب اسلامی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان خدوم ناجا، سپاه پاسداران،ارتش و بسیجیان در مرز‌ها و شهر‌های مختلف کشور،تبریک گفت.
سبزپوشان خدوم ناجا موجب اعتلا و سرفرازی ایران هستند / نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مدافعان بی ادعای ارزش‌های انقلاب اسلامی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان خدوم ناجا، سپاه پاسداران،ارتش و بسیجیان در مرز‌ها و شهر‌های مختلف کشور،تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101697665811.jpg سبزپوشان,خدوم,ناجا,موجب,اعتلا,و,سرفرازی,ایران,هستند,/,نیروی,انتظامی,جمهوری,اسلامی,مدافعان,بی,ادعای,ارزش‌های,انقلاب,اسلامی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام سیدناصرموسوی لارگانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی را صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
 
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): «نیروهای انتظامی سنگرداران همیشه بیدار ایران اسلامی در پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب و برقراری نظم و آرامش در کشور هستند.»

فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مدافعان بی ادعای ارزش‌های انقلاب اسلامی و حافظان خون مبارک شهدا و حقوق ، ناموس و امنیت ملت عزیز ایران اسلامی هستند.

این عزیزان جان بر کف با الگوپذیری از غیرت  و حرمت شهدای دوران دفاع مقدس همواره در دفاع از مظلومان و مقابله بی امان با متجاوزان و مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنند. سبزپوشان خدوم ناجا،با همراهی سپاه پاسداران،ارتش و بسیجیان عزیز در مرز‌ها و شهر‌های مختلف کشور، با تامین امنیت موجب اعتلا و سرفرازی ایران عزیزند.

بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیروی مقتدر و تلاشگر است.

بدینوسیله با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به "سردار اشتری" فرمانده مومن ناجا ، سایر فرماندهان این نیرو در سطح کشوری و فرماندهی انتظامی استان اصفهان و به ویژه فرماندهی عزیز و دلاورمردان ناجا در شهرستان فلاورجان، عزیزان راهور، کلانتری ها و تمامی کارکنان این مجموعه خدوم که با مجاهدت شبانه روزی در راه تامین نظم و امنیت تلاش می نمایند تبریک عرض کرده و از خدمات ارزشمند، اخلاص و تعهد این عزیزان صمیمانه قدردانی می نمایم.

با آرزوی توفیق و نصرت الهی

"سیدناصر موسوی لارگانی" خادم مردم شهرستان فلاورجان در خانه ملت/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet