خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/03 10:45:00
سرویس فرهنگی
وزیر سابق آموزش و پرورش:

مشارکت نخبگان برای اجرای سند تحول بنیادین لازم است

وزیر سابق آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مجلس و دولت باید اقدام راهگشایی برای حل مشکلات آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: استفاده از ظرفیت کارشناسان، نخبگان و کادر اجرایی با سابقه برای حل این مسائل ضروری است.
مشارکت نخبگان برای اجرای سند تحول بنیادین لازم است وزیر سابق آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مجلس و دولت باید اقدام راهگشایی برای حل مشکلات آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: استفاده از ظرفیت کارشناسان، نخبگان و کادر اجرایی با سابقه برای حل این مسائل ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101067091022.jpg مشارکت,نخبگان,برای,اجرای,سند,تحول,بنیادین,لازم,است Icana

علیرضا علی احمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برگزاری جلسات پیرامون حل مشکلات فرهنگیان با حضور رئیس مجلس می تواند مثمر ثمر باشد، گفت: امید به حل مشکلات آنجایی افزایش می یابد که رؤسای قوا پای کار بیایند و استمرار این جلسات با حضور افراد کارشناس و با سابقه است که مسائل فرهنگیان را برطرف می کند.

وزیر سابق آموزش و پرورش در ادامه بر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تأکید و اظهار کرد: برای اجرای این سند، علاوه بر اقدام دست اندرکاران رسمی، دولتی و عمومی، نیاز به مشارکت نخبگان جامعه داریم از این رو باید تشکل های مختلف در عرصه آموزش و پرورش فعال شده و  از ظرفیت افراد باسابقه در این حوزه نیز استفاده شود.

وی ادامه داد: قرار است جلسات متعددی با نمایندگان، اعضای کمیسیون آموزش و فراکسیون فرهنگیان مجلس در خصوص مشکلات مخلتف حوزه آموزش و پرورش داشته باشیم که این جلسات زمانی کارایی بیشتری خواهد داشت که از نظرات آن در مصوبات کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز استفاده شود.

وزیر سابق آموزش و پرورش در پایان مشکلات فرهنگیان را تنها بخشی از مشکلات حوزه آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: بخش عمده مشکلات حوزه آموزش و پرورش در دولت و مجلس رقم خورده از این رو همین دو قوه باید با راهکارهایی که ارائه می کنند، این مسائل را برطرف کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet