خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/01 10:25:00
سرویس اقتصادی
یوسفی:

استیضاح رئیس جمهور تنها به نفع دولت است/ روحانی باید بماند و پاسخگوی عملکرد 8 ساله‌اش باشد

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب مجلس، با بیان اینکه استیضاح رئیس جمهور به صلاح کشور، امنیت ملی و مردم نخواهد بود،گفت: رئیس جمهور باید در سمت خود باقی بماند تا پس از پایان دولت دوازدهم جوابگوی عملکرد ۸ ساله خود باشد.
استیضاح رئیس جمهور تنها به نفع دولت است/ روحانی باید بماند و پاسخگوی عملکرد 8 ساله‌اش باشد سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب مجلس، با بیان اینکه استیضاح رئیس جمهور به صلاح کشور، امنیت ملی و مردم نخواهد بود،گفت: رئیس جمهور باید در سمت خود باقی بماند تا پس از پایان دولت دوازدهم جوابگوی عملکرد 8 ساله خود باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg استیضاح,رئیس,جمهور,تنها,به,نفع,دولت,است/,روحانی,باید,بماند,و,پاسخگوی,عملکرد,8,ساله‌اش,باشد Icana

مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در شرایط کنونی استیضاح رئیس جمهور به صلاح کشور نیست، گفت: این موضوع به صلاح کشور، امنیت ملی و سیاست خارجی کشور و مردم نخواهد بود، به نظر من مطرح کردن موضوع استیضاح رئیس جمهور تنها به نفع دولت تمام خواهد شد، اما مجلس بصیر یازدهم با برنامه‌ریزی، آرامش و تدبیر اجازه نمی دهد که آن ها کشور را به حاشیه ببرند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور باید در سمت خود باقی بماند  تا پس از پایان دولت دوازدهم جوابگوی عملکرد 8 ساله خود باشد، آن ها باید متوجه شوند که اعتماد به غرب و بی توجهی به ظرفیت های داخلی کشور نتیجه ای جزء خسران و آسیب به دنبال نداشته است.

مجلس در چهار ماه گذشته تنها به دنبال حل مشکلات مردم بوده است

وی گفت: مجلس در چهار ماه گذشته تنها به دنبال حل مشکلات مردم بوده و از طرفی شرایط را برای این دولت خسته، ناکارآمد و بی تدبیر تسهیل کرده است، ان شاء الله دولت در زمان مقرر کار خود را به پایان رسانده و در آن زمان در مظان قضاوت مردم و تاریخ قرار خواهد گرفت.

سوء مدیریت و عملکرد ضعیف دولت یازدهم و دوازدهم مشهود و غیرقابل کتمان است

یوسفی با بیان اینکه سوء مدیریت و عملکرد ضعیف دولت یازدهم و دوازدهم مشهود و غیرقابل کتمان است، افزود: اصولا دوره دوم دولت ها همیشه زمان نتیجه گیری سیاست‌ها و وعده هایشان است، در دولت یازدهم نیز، آقای رئیس جمهور وعده هایی را مطرح و اعلام کرد که من زبان دنیا را میدانم و با مذاکره، کشور را به شکوفایی و توسعه می رسانم. دولت تدبیر در چهار سال اول به دنبال تصویب برجام و در چهار سال دوم به دنبال حفظ برجام بود، حال زمان پاسخگویی نسبت به عملکردشان است.

وی گفت: آقای رئیس جمهور در آن دوران اعلام کرد که هم چرخ سانتریفیوژ باید بچرخد و هم چرخ صنعت، اما امروز تنها چرخ تورم و گرانی می چرخد. تنها رکوردشکنی دولت یازدهم و دوازدهم، افزایش چشمگیر قیمت کالا و کاهش چشمگیر ارزش پول ملی بوده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet