خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/07 17:22:49
سرویس فرهنگی
مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:

ضرورت استمرار نشست با تشکل‌های فرهنگیان/ اخذ نظر نخبگان و فرهنگیان لازمه قانونگذاری است

مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به نشست هم اندیشی مجلس با تشکل‌های فرهنگیان، گفت: مسئله کمبود معلم در این نشست به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مطرح شد و همچنین بر اخذ نظر نخبگان و فرهنگیان به عنوان یک امر لازم برای قانونگذاری تاکید شد.
ضرورت استمرار نشست با تشکل‌های فرهنگیان/ اخذ نظر نخبگان و فرهنگیان لازمه قانونگذاری است مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به نشست هم اندیشی مجلس با تشکل‌های فرهنگیان، گفت: مسئله کمبود معلم در این نشست به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مطرح شد و همچنین بر اخذ نظر نخبگان و فرهنگیان به عنوان یک امر لازم برای قانونگذاری تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010109462054722.jpg ضرورت,استمرار,نشست,با,تشکل‌های,فرهنگیان/,اخذ,نظر,نخبگان,و,فرهنگیان,لازمه,قانونگذاری,است Icana

سجاد صدیقی مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست هم‌اندیشی رئیس مجلس با تشکل‌های فرهنگیان، گفت: تشکیل این جلسه حقیقتا موضوعیت داشت. اینکه مجلس با توجه به نظرات جامعه فرهنگیان به قانونگذاری بپردازند، قطعا در تقنین و نظارت بر اجرای قوانین تاثیر دارد.

وی افزود: برای پیشبرد دقیق کارها توسط مجلس باید نشست‌های متعدد درباره موضوعات مختلف با نماینده تشکل‌ها و گروه‌های صنفی برگزار شود و  این گونه جلسات نیازمند مداومت و جدیت است.

صدیقی معتقد است: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نباید به مسائل ابتدایی آموزش و پرورش اکتفا کنند. گفت‌وگو با پیشکسوتان و جوانان فعال فرهنگی حتما ذهن نمایندگان را درباره مسائل حوزه آموزش و پرورش روشن و دقیق خواهد کرد. قانونگذاران باید در جریان موضوعات باشند. نمایندگان نباید به دلیل جهل در موضوع با هر طرح و لایحه ای موافقت یا مخالفت کنند.

مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: یکی از دغدغه‌های اصلی و جدی در این حوزه نیاز معلم است که مقام معظم رهبری هم به آن اشاره کردند و در این جلسه هم به صورت جدی به این موضوع پرداخته شد. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet