هدر موبایل
1399/08/03 15:44:25
سرویس سیاسی
الهیان در واکنش به عادی‌سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی:

ملت‌‌های مسلمان کشورهای مرتبط با رژیم صهیونیستی علیه سران خود قیام خواهند کرد

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس معتقد است عادی سازی روابط میان کشورهای مسلمان و رژیم صهیونیستی نه‌تنها امنیتی برای آنها به ارمغان نمی‌آورد بلکه به زودی ملت‌های آن علیه سران خود قیام خواهند کرد.
ملت‌‌های مسلمان کشورهای مرتبط با رژیم صهیونیستی علیه سران خود قیام خواهند کرد رئیس کمیته حقوق بشر مجلس معتقد است عادی سازی روابط میان کشورهای مسلمان و رژیم صهیونیستی نه‌تنها امنیتی برای آنها به ارمغان نمی‌آورد بلکه به زودی ملت‌های آن علیه سران خود قیام خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100888428498.jpg ملت‌‌های,مسلمان,کشورهای,مرتبط,با,رژیم,صهیونیستی,علیه,سران,خود,قیام,خواهند,کرد Icana

زهره الهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکوم کردن اقدام ذلت بار برخی کشورهای منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام آینده خوبی را برای این کشورها در منطقه رقم نخواهد زد و باعث می شود به زودی ملت های مسلمان در این کشورها مقابل سردمداران خود بایستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: عادی سازی روابط کشورها با رژیم کودک کش صهیونیستی، تنفر و انزجار عموم ملت های جهان به خصوص ملت های مسلمان را در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم ادامه داد: امروز رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگ ترین ناقض حقوق بشر، ظلم و ستم را نسبت به مردم فلسطین روا داشته و در نقض حقوق ملت فلسطین از هیچ اقدامی فروگذار نکرده که این اقدامات نیز بارها در مجامع حقوق بشری مطرح شده است.

عربستان از ترس تقابل با ملت‌های مسلمان روابط خود با رژیم صهیونیستی را علنی نکرده است

الهیان در ادامه عادی سازی روابط میان کشورهای مسلمان با رژیم صهیونیستی را در ازای دریافت برخی امتیازات و دستور آمریکا دانست و افزود: با این حال این کشورها در آینده سیاسی خود توفیقی کسب نخواهند کرد و تنها اعتماد عمومی که سرمایه آنها است را از دست می دهند و در مقابل آیندگان نیز باید پاسخگوی اقدامات ذلت بار خود باشند.

رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا عربستان علیرغم حمایت مادی از کشورهایی که با رژیم صهیونیستی عادی سازی روابط دارند، خود روابطش را علنی نمی کند، خاطرنشان ساخت: عربستان در عمل از مدت ها پیش عادی سازی روابط را صورت داده اما در ظاهر نگران تقابل با ملت های مسلمان است که هنوز این رابطه را علنی نکرده با این حال تلاش دارد پیشگام عادی سازی برای کشورهای منطقه باشد تا خوش خدمتی خود نزد آمریکا و رژیم صهیونیستی را اثبات کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet