هدر موبایل
1399/08/05 10:12:13
سرویس بین الملل
عضو هئیت رئیسه مجلس:

آمریکا با تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق به دنبال تامین منافع انتخاباتی ترامپ است

نماینده مردم شاهین شهر، برخورار، میمه و مورچه خورت در مجلس شورای گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق نشان دهنده زورگویی و تامین منافع انتخاباتی ترامپ است.
آمریکا با تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق به دنبال تامین منافع انتخاباتی ترامپ است نماینده مردم شاهین شهر، برخورار، میمه و مورچه خورت در مجلس شورای گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق نشان دهنده زورگویی و تامین منافع انتخاباتی ترامپ است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101475073954.jpg آمریکا,با,تحریم,سفیر,جمهوری,اسلامی,ایران,در,عراق,به,دنبال,تامین,منافع,انتخاباتی,ترامپ,است Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ازسوی ایالات متحده آمریکا اشاره کرد و گفت: حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در عراق به دلیل درخواست رسمی دولت عراق بوده تا به مبارزه با داعش بپردازد.

نماینده مردم شاهین شهر، مورچه خورت و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: ناگفته نماند که جمهوری اسلامی ایران با کشور عراق نیز اشتراکات فرهنگی و مذهبی دارند و کشورهای غربی حقی ندارند که بخواهند به حضور ما در عراق ایراد بگیرند.

وی به اقدامات مداخله جویانه و قلدرمابانه آمریکا در منطقه اشاره و اظهار کرد: مشخص نیست که آمریکایی‌ها برچه اساسی در منطقه خاورمیانه حضور دارند؛ قطعا هیچگونه جایگاه قانونی در منطقه نداشته و در آینده نیز نخواهند داشت، اما دلیل اصلی اقدامات مداخله‌جویانه ایالات متحده خوی استکباری بوده که در وجود آنها نهفته شده است.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: طبیعی بوده که باید با ایالات متحد به شکل زبان خودشان مقابله و مبارزه کرد و البته  نظام اسلامی می‌بایست جایگاهی را پیدا کند تا دیگر جرات هیچگونه دخالتی را نداشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به تحریم ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ازسوی ایالات متحده آمریکا اشاره کرد و گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق چیزی جز زورگویی و تامین منافع انتخاباتی ترامپ نخواهد بود و اینگونه اقدامات محکوم است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet