هدر موبایل
1399/08/03 14:48:12
سرویس سیاسی
مولوی با اشاره به تحریم سفیر ایران در کشور عراق:

تحریم‌های آمریکا خللی به اراده ملت در برابر زیاده‌خواهی‌های امپریالیسم ایجاد نمی‌کند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان نشان از خوی استکباری ایالات متحده دارد و ملت ایران نیز همچنان در مقابل زورگویی‌های آمریکا ایستادگی خواهد کرد.
تحریم‌های آمریکا خللی به اراده ملت در برابر زیاده‌خواهی‌های امپریالیسم ایجاد نمی‌کند نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان نشان از خوی استکباری ایالات متحده دارد و ملت ایران نیز همچنان در مقابل زورگویی‌های آمریکا ایستادگی خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109981792329.jpg تحریم‌های,آمریکا,خللی,به,اراده,ملت,در,برابر,زیاده‌خواهی‌های,امپریالیسم,ایجاد,نمی‌کند Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ازسوی ایالات متحده آمریکا اشاره کرد و گفت: ایالات متحده آمریکا در سالیان اخیر شخصیت‌های حقیقی و حقوقی زیادی را مورد تحریم قرار داده و البته دلیل آن نیز کینه توزی و عداوت آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکید کرد: اگر ما حضور مستشاری در عراق داشتیم  به دلیل درخواست مقامات و مردم عراق بوده تا به مقابله با گروه‌های تکفیری در این کشور بپردازیم و آن را از دست آنها نجات دهیم که با موفقیت نیز صورت پذیرفت؛ بنابراین آمریکایی‌ها هیچ حقی ندارند در رابطه با مسائل دوجانبه ایران و عراق اظهار نظر کنند زیرا این کشورها با همدیگر دوست و همسایه هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان به دلیل ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در مقابل یکه‌تازی ایالات متحده بوده و مقامات آمریکایی باید متوجه باشند که تحریم‌ها هیچ خللی به اراده ملت در برابر زورگویی‌های امپریالیسم وارد نخواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet