هدر موبایل
1399/08/03 16:18:41
سرویس اجتماعی
اسماعیلی با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب خبر داد

نشست فوری کمیسیون اجتماعی با وزیر تعاون پیرامون بررسی بیمه بیکاری آسیب‌دیدگان کرونا

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس، از برگزاری نشست فوری اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی وضعیت پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شیوع کرونا خبر داد.
نشست فوری کمیسیون اجتماعی با وزیر تعاون پیرامون بررسی بیمه بیکاری آسیب‌دیدگان کرونا نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس، از برگزاری نشست فوری اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی وضعیت پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شیوع کرونا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109968495845.jpg نشست,فوری,کمیسیون,اجتماعی,با,وزیر,تعاون,پیرامون,بررسی,بیمه,بیکاری,آسیب‌دیدگان,کرونا Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب که تاکید فرمودند برخی افراد در اثر شیوع کرونا بیکار شدند اما بیمه بیکاری ندارند و تامین اجتماعی موظف است برای حل این مشکل اقدام کند، گفت: ما بعد از تاکید مقام معظم رهبری با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تماس گرفتیم و قرار شد روز دوشنبه ساعت یک بعد از ظهر نشستی با حضور آقای شریعتمداری، معاونانش و رییس سازمان تامین اجتماعی برگزار کنیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست وزارت تعاون باید گزارشی از اقداماتی که تاکنون برای پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شیوع کرونا انجام داده است، ارائه دهد تا مشخص شود چه اقداماتی صورت گرفته و چه اقداماتی باید در آینده انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با برگزاری این نشست به بیانات رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و تصمیماتی را  برای افرادی که از خدمات بیمه بیکاری محروم مانده‌اند و نحوه تامین اعتبارات لازم برای تسریع روند پرداخت حقوق بیکاری به آنها اتخاذ خواهند کرد.

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: البته تاکنون گزارش‌های مثبتی در خصوص پرداخت حق بیمه بیکاری به تمام افراد آسیب‌دیده از شیوع کرونا دریافت کرده بودیم، بنابراین در این نشست به صورت فوری این موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا مانع از تضییع حقوق افرادی که در این شرایط شغل خود را از دست داده‌اند، شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet