هدر موبایل
1399/08/03 16:07:56
سرویس سیاسی
آصفری با اشاره به اظهارات پمپئو در رابطه با دخالت ایران در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا:

جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و مطرح شدن چنین مسائلی از اساس دروغین و غیر منطقی است.
جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و مطرح شدن چنین مسائلی از اساس دروغین و غیر منطقی است. https://cdn.icana.ir/d/019/109808.jpg جمهوری,اسلامی,ایران,هیچگونه,دخالتی,در,روند,انتخابات,آمریکا,ندارد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات پامپئو مبنی بر اینکه « ایران به دنبال تضعیف انتخابات آمریکا است» اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و البته هیچگونه سندی نیز دال بر دخالت کشورمان در انتخابات ایالات‌ متحده وجود ندارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مطرح کردن چنین اظهار نظرهایی  نشان ازیک سناریوی از پیش تعیین شده دارد و بیشتر به دنبال این هستند که با چنین صحبت‌هایی فشار حداکثری را علیه کشورمان بیشتر کنند و همچنین به واسطه اینچنین مسائلی مجددا در مجامع بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات پمپئو مبنی بر دخالت جمهوری اسلامی ایران در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد: ایران هیچ دخالتی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نداشته و برنامه‌ای هم برای دخالت در انتخابات ایالات متحده ندارد هر چند که آمریکایی‌ها همیشه در تلاش بوده اند در انتخابات ایران اقدامات مداخله جویانه ای داشته باشند  و به شکلی انتخابات‌های کشورمان را تحت شعاع مسائل سیاسی خودشان قرار بدهند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها در انتخابات سال 88 جمهوری اسلامی ایران دخالت کردند و منجر به فتنه شد و البته می‌خواستند در انتخابات‌های دیگر نیز دخالت کنند تا اهداف خود را پیاده کنند و نهایتا حضور مردم را پای صندوق‌های رای کم رنگ کنند؛ لذا موضوع مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه آمریکا از اساس و پایه غیر منطقی و دروغین است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet