هدر موبایل
1399/08/03 16:55:23
سرویس سیاسی
جوکار با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

«اتحاد و همدلی» میان مسئولان راه برون رفت از مشکلات است

رئیس کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مجلس شورای اسلامی معتقد است با ایجاد وفاق و همدلی میان مسئولان مشکلات کشور حل می‌شوند.
«اتحاد و همدلی» میان مسئولان راه برون رفت از مشکلات است رئیس کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مجلس شورای اسلامی معتقد است با ایجاد وفاق و همدلی میان مسئولان مشکلات کشور حل می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009100129999349.jpg «اتحاد,و,همدلی»,میان,مسئولان,راه,برون,رفت,از,مشکلات,است Icana

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه « اتحاد و انسجام درونی ضروریست» اشاره کرد و گفت: باید هم در حوزه گفتمانی و هم اینکه در حوزه عملکردی یک وحدت رویه‌ای را در کشور شاهد باشیم و البته این مهم نیز به دست نمی آید مگر اینکه حول محور ولایت و رهبری  انقلاب صورت بپذیرد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: اسناد بالادستی نظام جمهوری اسلامی ایران مسائل خاصی را در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی مطرح می‌کند و باید همه مسئولان از این اسناد تبعیت کنند و بهترین محوری که می‌شود روی آن وحدت حاصل کرد محوریت رهبری معظم انقلاب چه در بحث گفتمانی و چه در بحث عملکردی است و اگر این وحدت، تعامل و همفکری وجود داشته باشد ما به سطوح بالاتر دست پیدا خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به لزوم ایجاد وحدت و تعامل در میان مسئولان برای حل مشکلات کنونی کشور اشاره و  تاکید کرد: مهمترین عاملی که می‌تواند موجب رکود در کشور باشد عدم وفاق و وحدت در مسائل گوناگون بین دستگاه‌های است؛ بنابراین باید برای برون رفت از وضعیت فعلی و ارائه راهکارهای جدی تعامل و ارتباط وجود داشته باشد البته این تعامل هم باید دو سویه باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به هر صورت دولت باید از قوانینی که مجلس تصویب کرده و همچنین سیاست‌های بالادستی نظام تبعیت کند و البته نمایندگان مجلس نیز باید براساس فرامین رهبر انقلاب عمل کنند تا این مشکلات در حوزه اقتصادی و معیشتی حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet