شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/05 11:06:00
سرویس استان ها
میر تاج‌ الدینی در جمع دهیاران و شورای روستاها:

ظرفیت‌های داخلی به ما اجازه می‌دهد تا بتوانیم مقابل تحریم‌ها بایستیم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ظرفیت های داخل کشور به ما اجازه می‌دهد که بتوانیم مقابل تحریم ها بایستیم و این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم. ایران یکی از سه کشور دنیاست که بیشترین تعداد کشورهای همسایه را با ظرفیت بازار ۶۰۰ میلیون نفری در اختیار دارد.
ظرفیت‌های داخلی به ما اجازه می‌دهد تا بتوانیم مقابل تحریم‌ها بایستیم نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ظرفیت های داخل کشور به ما اجازه می‌دهد که بتوانیم مقابل تحریم ها بایستیم و این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم. ایران یکی از سه کشور دنیاست که بیشترین تعداد کشورهای همسایه را با ظرفیت بازار ۶۰۰ میلیون نفری در اختیار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg ظرفیت‌های,داخلی,به,ما,اجازه,می‌دهد,تا,بتوانیم,مقابل,تحریم‌ها,بایستیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی باحضور در جمع دهیاران و شورای روستاهای بخش جزیره اسلامی اظهار کرد: خدمت به مردم فلسفه اصلی و هدف نهایی مسئولیت هاست که اگر نباشد آن دوران برای آن مسئول وبال خواهد شد. 

وی افزود: در گفتمان معصومین نیز خدمت به مردم به طور مداوم تاکید شده و اگر مدیران ما روزانه یک فراز از نامه ۵۳ نهج البلاغه را مرور کرده و بخوانند با عشق و علاقه بیشتری به خدمت به مردم می پردازند.

میرتاج الدینی ادامه داد: حضرت علی(ع) در نهج البلاغه می فرمایند مردم قضاوتی که درباره عملکرد یک مسئول انجام دهند خداوند نیز به همان قضاوت مردم نگاه خواهد کرد و بهترین ذخیره برای مدیران و مسولین عمل صالح و خدمت به مردم است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر بیان کرد: در این شرایط سخت و پیچیده که فروش نفت ما نیز تقریبا متوقف  شده است باید دولت و مجلس به دنبال راه حل های جهت رفع مشکلات مردم باشند و قطعا این دوران سخت گذرا بوده و به اتمام خواهد رسید و هرگونه حاشیه سازی، بازی در پازل دشمنان خواهد بود.

 وی افزود: راهکار اصلی این دوران این است که روی پای خودمان بایستیم و با استفاده از ظرفیت داخلی اقتصاد بتوانیم با تحریم ها نیز مقابله کنیم.

رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت های داخل کشور به ما اجازه می دهد که بتوانیم مقابل تحریم ها بایستیم و این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم. ایران یکی از سه کشور دنیا است که بیشترین تعداد کشور های همسایه را با ظرفیت بازار ۶۰۰میلیون نفری در اختیار دارد.

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دانش تخصص و تکنولوژی در دانشگاه‌ها و جوانان این کشور آنقدر زیاد است که موردی سراغ نداریم که اراده کرده و نتوانیم انجام دهیم.

وی همچنین حضور مسئولین در شرایط سخت را در کنار مردم ضروری دانست و گفت: در مجلس چندین مورد را در ماه‌های نخست در اولویت قرار داده ایم، یکی از اینها تامین قیر رایگان برای راههای روستایی است که یک میلیون تن قیر رایگان را به تصویب رساندیم که برخی بندها توسط شورای نگهبان رد شده بود که با حل مشکلات موجود، در جلسه روز چهارشنبه مجلس نهایی شد و این امر می تواند برای روستاییان عزیز خبر خوبی باشد.

میرتاج‌الدینی در بخش پایانی سخنان خود اظهار کرد: در حوزه اقتصادی نیز در مجلس یارانه کالایی را به تصویب رساندیم که ۶۰میلیون نفر جامعه هدف ما هستند که ماهانه حساب خانوار شارژ شده و صرف خرید کالا شود که قرار است در ۶ ماهه اجرایی شود. همچنین ۲۰ هزار میلیارد تومان هم برای به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام مصوب کردیم که می تواند کمک شایانی به اتمام رساندن پروژه ها باشد.

در ابتدای مراسم نیز دهیاران و شوراهای جزیره اسلامی به بیان نکات خود و مشکلات موجود پرداختند. لازم توضیح است در این دیدار برخی مسئولین استانی از جمله مدیر کل آب و فاضلاب استان، مدیرکل راهداری، مدیرکل منابع طبیعی، مدیرکل کار و رفاه اجتماعی و معاونین بانک کشاورزی نیز جهت رفع مشکلات اهالی حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet