هدر موبایل
1399/08/05 09:48:41
سرویس سیاسی
علیرضا بیگی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

مسئولان باید برای حل مشکلات مردم دست از برخوردهای دوگانه بردارند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم همه تلاش خود را به کار بگیرند و همچنین دست از رفتارهای دوگانه نیز بردارند.
مسئولان باید برای حل مشکلات مردم دست از برخوردهای دوگانه بردارند نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم همه تلاش خود را به کار بگیرند و همچنین دست از رفتارهای دوگانه نیز بردارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg مسئولان,باید,برای,حل,مشکلات,مردم,دست,از,برخوردهای,دوگانه,بردارند Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه « اتحاد و انسجام درونی ضروریست» اشاره کرد و گفت: درشرایط سخت کنونی ما قائل به این هستیم که برای برطرف کردن مشکلات مردم همدلی و همراهی مسئولان باید صورت بپذیرد و این زمانی اتفاق می افتد که مسئولان مشکلات مردم را با عمق وجودشان احساس کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی اوقات به نظر می‌رسد که مسئولان هیچ درکی از مشکلات مردم ندارند و همین موضوع باعث می‌شود تا از درد مردم کاسته نشود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید پیرامون برطرف کردن دغدغه‌ها و مشکلات مردم همراهی بیشتر مسئولان را شاهد باشیم و همچنین دست از توهمات و خیال‌بافی نیز بردارند.

علیرضا بیگی اظهار کرد: رفتارهای کودکانه برخی از مسئولان  فارغ از  برطرف کردن درد مردم همواره مورد نکوهش بوده و انتظار می‌رود که ما آثار تاکیدات رهبری انقلاب به دولت و مجلس را بیش از پیش در کارکردها و برطرف کردن مشکلات ملت شاهد باشیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه کشورمان بخشی از واردات  که مربوط به مواد اولیه  و در ارتباط با تولید است در گمرکات کشور متوقف شده که این وحدت ابتدا باید در درون دولت شکل بگیرد و از این برخوردهای دوگانه دست بردارند؛ چرا که این عدم انسجام در میان دولمتردان و مسئولان سبب می‌شود تا هزینه بر کشور تحمیل ‌کنند؛ بنابراین باید به اینگونه مسائل خاتمه داده شود تا مشکلات مردم برطرف شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet