خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/04 14:53:56
سرویس استان ها
موسوی لارگانی:

مجلس موانع سر راه تأمین مواد اولیه تولید فولاد را پیگیری می‌کند

عضو هیأت رئیسه مجلس بر ضرورت تأمین مواد اولیه کارخانجات و صنایع و رفع موانع تولید تأکید کرد.
مجلس موانع سر راه تأمین مواد اولیه تولید فولاد را پیگیری می‌کند عضو هیأت رئیسه مجلس بر ضرورت تأمین مواد اولیه کارخانجات و صنایع و رفع موانع تولید تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010109947670568.jpg مجلس,موانع,سر,راه,تأمین,مواد,اولیه,تولید,فولاد,را,پیگیری,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس با مدیران دو واحد صنعتی تولید فولاد و وازلین در استان اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.

سید ناصر موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی در راستای برنامه های پیگیری مشکلات و رفع موانع تولید در استان اصفهان با مدیران دو واحد صنعتی در حوزه تولید فولاد و وازلین دیدار کرد.

در این دیدار، مدیران این دو شرکت مشکلات خود در زمینه‌ عدم توانایی تأمین مواد اولیه جهت تولید فولاد و گرفتن پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی جهت تولید وازلین را بیان کردند.

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس نیز ضمن استماع مشکلات این صنعتگران، با پیگیری‌های لازم جهت رفع این موانع اقدام کرد.

موسوی لارگانی درباره دیدارهای مردمی گفت: دیدارهای مردمی مستقیما با هر مسئولی را با عمق مشکلات و مطالبات موجود در جامعه مواجه می کند. در دیدار 7 ساعته اخیر با مردم فلاورجان، محور مطالبات با تأکید بر مشکلات معیشتی، اقتصادی، بیکاری، بورس و انتقاد از عدم مدیریت کرونا بود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: خواسته مردم کاملا روشن است؛ حل مشکلات اقتصادی./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet