هدر موبایل
1399/08/04 14:49:38
سرویس اقتصادی
صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید نایب رئیس مجلس از کارخانه گروه داروسازی کیمیافام/ بررسی روند تولید نسل جدید محصولات ضدعفونی بدون الکل

قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس صبح امروز از کارخانه گروه داروسازی کیمیافام بازدید کرد.
بازدید نایب رئیس مجلس از کارخانه گروه داروسازی کیمیافام/ بررسی روند تولید نسل جدید محصولات ضدعفونی بدون الکل قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس صبح امروز از کارخانه گروه داروسازی کیمیافام بازدید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805104790878286.jpg بازدید,نایب,رئیس,مجلس,از,کارخانه,گروه,داروسازی,کیمیافام/,بررسی,روند,تولید,نسل,جدید,محصولات,ضدعفونی,بدون,الکل Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همراه با پاکمهر نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس صبح امروز یکشنبه از کارخانه گروه داروسازی کیمیافام تنها تولید کننده نسل جدید محصولات ضد عفونی بدون الکل بازدید کردند و در جریان روند تولید این محصول قرار گرفتند.

قاضی زاده هاشمی در جریان این بازدید، پروژه خط تولید محصول دهان شویه آنتی سپتیک نانوسیل گروه داروسازی کیمیافام را مورد بهره برداری قرار داد. این دهان شویه در تمام کشورهای پیشرفته با هدف کاهش التهابات و آفت های دهانی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین پروژه توسعه شرکت داروسازی کیمیافام در حوزه داروهای انسانی، آرایشی و بهداشتی با حضور نایب رئیس مجلس مورد کلنگ زنی قرار گرفت. این پروژه در مساحتی حدود ۶ هزار مترمربع در منطقه صفادشت استان تهران اجرایی خواهد شد.

بازدید از انبارهای مواد ضدعفونی کننده و محصولات تولیدی شرکت کیمیا فام از دیگر برنامه های قاضی زاده هاشمی در این بازدید بود.

نانوسیل محلولی است که بر پایه پراکسید هیدروژن و یون نقره و اسانس تشکیل شده است. پراکسیدهیدروژن دارای اثر ضد میکروبی بسیار وسیعی می باشد که حضور یون نقره در مقادیر کم علاوه بر داشتن نقش کاتالیزور، اثر طولانی مدت و پایداری پراکسیدهیدروژن را تضمین می نماید.

اثر ضد باکتریایی یون نقره نیز به دلیل ایجاد پیوندهای کووالانت بسیار محکم با پروتئین های باکتریایی می باشد که منجر به رسوب پروتئین ها و در نتیجه غیرفعال شدن باکتریها می گردد. این دو ترکیب در کنار یکدیگر اثر سینرژیست نیز نشان می دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet