هدر موبایل
1399/08/05 09:44:51
سرویس سیاسی
امیرآبادی فراهانی خبر داد

استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال نمایندگان و مدیران

عضو هیات رئیسه مجلس از استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال نمایندگان و مدیران مجلس یازدهم خبر داد.
استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال نمایندگان و مدیران عضو هیات رئیسه مجلس از استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال نمایندگان و مدیران مجلس یازدهم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105806927271.jpg استقرار,کارشناسان,قوه,قضاییه,در,مجلس,برای,ثبت,اموال,نمایندگان,و,مدیران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی با یادآوری نامه‌ای خطاب به رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه در راستای اجرای قانون ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان، از استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال و دارایی نمایندگان و مدیران مجلس خبر داد.

امیرآبادی فراهانی در توییتی نوشت: با درخواست همکاران دوره یازدهم کارشناسان قوه قضاییه در مجلس مستقر و نسبت به ثبت اموال و دارایی نمایندگان و مدیران مجلس اقدام می‌نمایند. 

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه پیام خود یادآور شد: نمایندگان دوره دهم باید اموال و دارایی پایان دوره را برای بررسی به قوه قضاییه اعلام نمایند.

نامه امیرآبادی فراهانی در راستای همین درخواست، به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر اسماعیلی رئیس محترم حوزه ریاست قوه قضاییه

سلام علیکم

احتراما ضمن قدردانی از تلاش‌های آن قوه در همکاری با مجلس شورای اسلامی، با عنایت به استقبال نمایندگان محترم و تغییر برخی سمت‌های مدیریتی مجلس شایسته است دستور فرمایید تا همچون دوره گذشته مجلس و در راستای اجرای قانون ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران، اقدام لازم معمول گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet