هدر موبایل
1399/08/05 09:47:08
سرویس سیاسی
در نشست هفته جاری کمیسیون امنیت مجلس انجام می‌شود؛

از بررسی تشکیل سازمان پدافند غیرعامل تا بررسی سوالات نمایندگان از وزیر امور خارجه

دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری اعلام شد.
از بررسی تشکیل سازمان پدافند غیرعامل تا بررسی سوالات نمایندگان از وزیر امور خارجه دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری اعلام شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg از,بررسی,تشکیل,سازمان,پدافند,غیرعامل,تا,بررسی,سوالات,نمایندگان,از,وزیر,امور,خارجه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه الی چهارشنبه (5 تا 7 آبان ماه) اعلام شد.

مرور آخرین اخبار، استماع گزارش کمیته هسته‌ای، استماع گزارش هیأت اعزامی به استان سیستان و بلوچستان، بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی  ارتش جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  و بررسی طرح/ لایحه 'تشکیل سازمان پدافند غیرعامل' در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دردستور کار روز دوشنبه نمایندگان قرار دارد.

ادامه بررسی اهداف و برنامه های کمیته باشگاه کشورهای تحریمی با حضور مسئولین ذی ربط  نیز از سوی کمیته باشگاه کشورهای تحریمی در این روز برگزار می شود.

همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه هفته جاری به بررسی سوالات نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر امور خارجه می پردازند.

کمیته حقوق بشر کمیسیون نیز در این روز به ارائه گزارش برنامه ها و اقدامات سازمان ها و نهادها در خصوص رویکرد فعالانه در موضوعات حقوق بشری و مطالبه گری از ناقضان حقوق بشر با حضور مسئولین ذی ربط می پردازد و  کمیته روابط خارجی نیز به بررسی آخرین اخبار و تحولات درگیری‌ها و منازعات مرزی بین جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان با حضور مسئولین ذی ربط خواهد پرداخت.

نشست مشترک با دانشمندان و مدیران سازمان انرژی اتمی نیز دردستورکار کمیته هسته ای روز سه شنبه کمیته هسته ای قرار دارد.

در این بین نشست اعضای هیأت رئیسه و رؤسای کمیته‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet