هدر موبایل
1399/08/05 13:11:00
سرویس فرهنگی
حاجی بابایی:

منابع مالی اعمال مدرک دوم فرهنگیان تعیین شد/ رفع ایراد شورای نگهبان صورت گرفت

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس از رفع ایراد شورای نگهبان نسبت به تامین منابع اعمال مدرک دوم فرهنگیان خبر داد.
منابع مالی اعمال مدرک دوم فرهنگیان تعیین شد/ رفع ایراد شورای نگهبان صورت گرفت رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس از رفع ایراد شورای نگهبان نسبت به تامین منابع اعمال مدرک دوم فرهنگیان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908108784719009.jpg منابع,مالی,اعمال,مدرک,دوم,فرهنگیان,تعیین,شد/,رفع,ایراد,شورای,نگهبان,صورت,گرفت Icana

حمیدرضا حاجی بابائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد:  بر اساس ماده ۳ طرح تنظیم برخی از مقررات مالی،اداری و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش، این وزارتخانه مکلف به اعمال مدرک دوم فرهنگیان شد.

نماینده مردم همدان و فامین در مجلس شورای اسلامی در تشریح ماده سه این طرح گفت: وزارت امور اقتصادی موظف است،  در اجرای ماده (۷۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی ، مقررات مالی دولت (۲) مصوب ۹۳/۱۲/۴، با اصلاحات و الحاقات بعدی، منابع موضوع ماده مذکور را به صورت سه ماهه از مؤسسات و بنگاه‌های اقتصادی مربوط وصول کند و پس از واریز به خزانه و درج در قالب ردیف مشخص در بودجه‌های سنواتی برابر موافقت نامه‌های مربوطه در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار دهد.

وی با اشاره به تبصره این ماده گفت: براساس تبصره ماده ۳ این طرح نیز،  وزارت آموزش و پرورش نیز مکلف است نسبت به اعمال مدرک تحصیلی مرتبط بالاتر افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند بدون رعایت سقف، اقدام کند.

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس افزود: بار مالی این تبصره در سقف اعتبار پیش بینی شده در ردیف ۱۱۲۷۵۰۰ وزارت آموزش و پرورش در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ تامین می شود و از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱ قابل اجرا است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet