خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/06 12:31:45
سرویس بین الملل
بیانیه دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین به مناسبت سالگرد شهادت فتحی شقاقی

مانور سیاسی سازش‌گران عرب، آب به آسیاب دشمن ریختن است

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی سازش اخیر سران ابوظبی، بحرین و سودان را خیانت نابخشودنی در حق تاریخ مبارزات فلسطین عنوان کرد.
مانور سیاسی سازش‌گران عرب، آب به آسیاب دشمن ریختن است دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی سازش اخیر سران ابوظبی، بحرین و سودان را خیانت نابخشودنی در حق تاریخ مبارزات فلسطین عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103381369085.jpg مانور,سیاسی,سازش‌گران,عرب،,آب,به,آسیاب,دشمن,ریختن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی بیانیه ای به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی صادر کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد شهادت دکتر فتحی شقاقی دبیرکل جنبش مقاومت جهاد اسلامی به دست دژخیمان تروریست و سفاک رژیم صهیونیستی ، سازش اخیر سران ابوظبی ، بحرین وسودان و خیانت نابخشودنی در حق تاریخ مبارزات ؛ شهادت ها ، آوارگی و اسارت ملت سربلند و مقاوم فلسطین را بشدت محکوم می نماید.

هدیه ای که این حاکمان به رژیم صهیونیستی و رهبران کودک کش ، سفاک و تروریست این رژیم دادند نه تنها به برقراری صلح و امنیت این کشورها و منطقه کمکی نخواهد کرد ، بلکه این خیانت عزم مبارزین فلسطینی و مقاومت و همه آزادیخواهان جهان را برای آزادی همه سرزمین های اشغالی از سلطه صهیونیست ها را دوچندان خواهد نمود.

این مانورهای سیاسی و تاکتیکی در حالیکه آمریکا و رژیم صهیونیستی بخوبی می دانند که در آینده منطقه جایگاهی ندارند ، تنها آب به آسیاب ریختن دشمن است و هرگز نمی تواند تغییری در روند پیش روی منطقه و مقاومت ایجاد کند.

حاکمان غیرمردمی سودان، ابوظبی و بحرین و هر کشور دیگری که فکر می کنند با تسلیم شدن در مقابل آمریکا و صهیونیست ها برای خود حاشیه امن ایجاد می کنند دچار توهم هستند و بزودی شاهد ویرانی خانه عنکبوتی صهیونیست ها  بدست مبارزین و مقاومت فلسطین خواهند بود.

ملت فلسطین بیش از هفت دهه در مقابل زورگویی و تجاوزات آمریکا و صهیونیست ها و خیانت برخی سران عربی در کمپ دیوید و وادی عربه مقاومت نموده است و روز به روز بالنده تر و قویتر به راه خود تا آزادی قدس و سرزمین های اشغالی ادامه می دهد.

در پایان یاد و خاطره مبارز نستوه دکتر رمضان عبدالله دبیرکل فقید جنبش مقاومت جهاد اسلامی را نیز گرامی می داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet