هدر موبایل
1386/08/26 15:28:00
سرویس سیاسی

زادسر: گزارش البرادعی همانند گزارشهای قبلی دوپهلو است

نماینده جیرفت گفت: گزارش اخیر البرادعی در خصوص فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران همانند گزارشهای قبلی دوپهلو است.

"علی زادسر" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: از دیدگاه من آقای البرادعی دارای شخصیت  حقوقی مستقلی نیست چون ایشان از یک طرف باید حرفهای تخصصی و  فنی و کارشناسی بزند از سوی دیگر باید موجبات رضایت  کاخ  سفید و الیزه و سایرین را بدست آورد.

وی افزود: زمانی که آقای البرادعی در بخشهای علمی و فنی به این نتیجه می رسد که جمهوری اسلامی ایران از ان. پی .تی تخطی نکرده و هیچ  شاهد و مدرکی دال بر انحراف ازقانون پیدا نکرده است، نمی تواند بر این واقعیت به طور مطلق چشم بپوشد و این  مستندات غیر قابل خدشه را زیر پا بگذارد .

نماینده جیرفت  تصریح  کرد: از طرف دیگر البرادعی باید رضایت خاطر اربابانش که مجامع بین المللی از جمله آژانس را در اختیار دارند را بدست آورد، لاجرم همیشه گزارشهای ایشان دو پهلو بوده و اگر چه گزارش اخیر از صراحت بیشتری برخوردار است باز همچنان دو پهلو است و من نسبت  به آن خوشبین نیستم.

زادسر خاطر نشان کرد: تفکر ظلم ستیز و ظالم سوز حاکم بر نظام جمهوری اسلامی ایران که نشات گرفته از عاشورا و امام حسین است، باعث نگرانی اروپا و امریکا شده است.

وی در خصوص احتمال صدور قطعنامه پس از گزارش البرادعی گفت: این احتمال وجود دارد و البته جمهوری اسلامی ایران نیز آمادگی کامل برای مقابله با ترفندهای دشمنان را دارد و محکم و استوار در راه خود پیش می رود.

نماینده جیرفت با تاکید برضرورت توجه مسئولین نظام به مسائل اقتصادی متذکر شد: یکی ازاهداف آمریکا فلج کردن اقتصاد کشور است لذا توجه به این بعد مانع رسیدن آمریکا به اهدافش می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet