هدر موبایل
1399/08/05 18:40:33
سرویس سیاسی
نقدعلی:

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دنبال بهانه‌جویی درباره تاسیسات هسته‌ای ایران نباشد

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: مسئولان آژانس با مطرح کردن اظهاراتی نظیر شفافیت برای ایران به دنبال بهانه جویی هستند تا به هدف خود که از بین بردن صنعت هسته‌ای ایران است، دست یابند.
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دنبال بهانه‌جویی درباره تاسیسات هسته‌ای ایران نباشد نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: مسئولان آژانس با مطرح کردن اظهاراتی نظیر شفافیت برای ایران به دنبال بهانه جویی هستند تا به هدف خود که از بین بردن صنعت هسته‌ای ایران است، دست یابند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106518244306.jpg آژانس,بین‌المللی,انرژی,اتمی,به,دنبال,بهانه‌جویی,درباره,تاسیسات,هسته‌ای,ایران,نباشد Icana

محمد تقی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات جدید مدیرکل آژانس درباره بازرسی‌های اخیر در ایران گفت: باید اذعان کرد که شفافیت در نگاه مدیران دست نشانده آژانس بین المللی انرژی اتمی به معنای با خاک یکسان شدن تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بوده و تفسیرشان نسبت به شفافیت این چنین است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: همانگونه که در سند 2030 همجنس بازی از تعاریف خانواده به شمار می‌رود در اینجا نیز کلماتی را به کار می‌برند که به همین شکل است و  منظور مسئولان آژانس بین المللی انرژی اتمی برچیده شدن صنعت هسته‌ای کشورمان خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون جمهوری اسلامی ایران به ویژه در این دولت بیشترین دسترسی را برای بازدید آژانس انرژی اتمی از تاسیسات هسته‌ای فراهم کرده و هرآنچه که لازم بوده را بازرسی کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار کرد: مسئولان آژانس بین المللی انرژی اتمی با مطرح کردن چنین اظهاراتی به دنبال بهانه جویی هستند تا اینکه به هدف نهایی خود که همان نابود کردن صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بوده دست پیدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet