هدر موبایل
1399/08/06 12:23:00
سرویس استان ها
رضایی عنوان کرد:

رو‌ند توزیع اعتبارات به شهرستان دشتستان مناسب نیست

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست. دشتستان یک چهارم جمعیت استان را دارد و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود.
رو‌ند توزیع اعتبارات به شهرستان دشتستان مناسب نیست نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست. دشتستان یک چهارم جمعیت استان را دارد و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106016106341.jpg رو‌ند,توزیع,اعتبارات,به,شهرستان,دشتستان,مناسب,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی نشست شورای اداری شهرستان دشتستان حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته برای مقابله با کرونا اظهار کرد: شاهد تلاش جهادی کادر درمان در مقابله با کرونا هستیم. این ماه‌ها سر می‌شود ولی روایت این ایام تا همیشه خواهد بود.

وی با بیان اینکه نباید برای مشکلات کشور به مردم آدرس غلط دهیم، تصریح کرد: کلید حل مشکلات کشور رای آوردن یا رای نیاوردن یک نفر در یک کشور دیگر نیست؛ اینها برای ایران‌ستیزی و ایران‌هراسی با هم مسابقه گذاشته‌اند و گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا تحقیر ملت و کشور است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه کلید حل مشکلات ما در داخل کشور است، تصریح کرد: هرجایی مطیع ولایت بوده و انقلابی و جهادی کار کردیم به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

وی خواستار حضور مستمر مسئولان در بین مردم شد و بیان کرد: از کمبودهای دستگاه‌ها اطلاع داریم. اگر نمی‌توانیم کاری کنیم حداقل با احترام در بین مردم حضور داشته باشیم و پاسخگو باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی، زندگی و معیشت مردم را سخت کرده است و مردم حال و روز خوشی ندارند، افزود: انتظار می‌رود همه مسئولان در چارچوب قانون رعایت حال مردم را کنند. خیلی از مشکلات مالی نیست و با تعامل و پیگیری می‌توان مشکل را حل کرد. یکی از شاخصه‌های کار جهادی این است که کارها با کمترین هزینه انجام شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس خواستار جذب بیشتر اعتبارات ملی و استانی برای شهرستان شد و افزود: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست. دشتستان یک چهارم جمعیت استان را دارد و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet