هدر موبایل
1399/08/06 11:54:00
سرویس استان ها
راستینه هفشجانی گفت:

استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری، قابلیت بسیار بالایی برای توسعه ورزشی دارد

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس در آیین کلنگ زنی فاز اول استادیوم ۱۵ هزار نفری شهرکرد گفت: استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری، قابلیت بسیار بالایی برای توسعه ورزشی دارد.
استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری، قابلیت بسیار بالایی برای توسعه ورزشی دارد نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس در آیین کلنگ زنی فاز اول استادیوم ۱۵ هزار نفری شهرکرد گفت: استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری، قابلیت بسیار بالایی برای توسعه ورزشی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305953309.jpg استعدادها,و,ظرفیت‌های,ورزشی,چهارمحال,و,بختیاری،,قابلیت,بسیار,بالایی,برای,توسعه,ورزشی,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ احمد راستینه هفشجانی، نماینده مردم شهرکرد، بن و ‌سامان و رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی به همراه جمشید تقی زاده معاون محترم حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان در آیین کلنگ زنی فاز اول استادیوم ۱۵ هزار نفری شهرکرد حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این مراسم گفت: ورزش باید در عرصه همگانی و قهرمانی بررسی شود و توسعه در ورزش همگانی باید ارزان، در دسترس و با ارتقای فرهنگی مردم برای حرکت در مسیر تحرک بدنی باشد تا هزینه‌های بخش درمان و سلامت کاهش یابد.

رئیس کمیته ورزش و تربیت بدنی مجلس افزود: کشور ما درمان‌محور است و باید از این رویه خارج و پیشگیری‌محور و تحرک‌محور شود. اجرای طرح جامعه ورزش در کمیسیون ورزش و تربیت بدنی آغاز شده و انتظار است دولت‌، لایحه باشگاه‌داری را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد و تصویب شود.

نماینده مردم  شهرکرد، بن و سامان در مجلس بیان کرد: با توجه به تصویب لایحه اهداف و وظایف ورزش و جوانان در هفته‌های گذشته، آیین‌نامه اجرایی آن باید ظرف 6 ماه تدوین و ارائه شود.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری از قبیل ارتفاع حدود 2 هزار تا 4 هزار متری در مناطق مختلف آن، آب و هوای مناسب، اقلیم چهارفصل و موقعیت جغرافیایی استان که بین استان‌های بزرگ و برخوردار اصفهان و خوزستان قرار دارد، قابلیت بسیار بالایی برای توسعه ورزشی آن فراهم کرده است و این استان می‌تواند مرکز پرورش قهرمانان ورزشی و قطب ورزشی کشور شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet