هدر موبایل
1399/08/06 15:05:57
سرویس سیاسی
عنابستانی با اشاره به اظهارات مکرون:

موج اسلام‌گرایی در اروپا سردمدارن غرب را غضبناک کرده است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: از دلایل اصلی اظهارات هتاکانه رئیس جمهور فرانسه علیه پیامبر(ص) موج اسلام‌گرایی در میان مردم فرانسه است.
موج اسلام‌گرایی در اروپا سردمدارن غرب را غضبناک کرده است نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: از دلایل اصلی اظهارات هتاکانه رئیس جمهور فرانسه علیه پیامبر(ص) موج اسلام‌گرایی در میان مردم فرانسه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg موج,اسلام‌گرایی,در,اروپا,سردمدارن,غرب,را,غضبناک,کرده,است Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات وقیحانه مکرون، رئیس جمهور فرانسه علیه پیامبر اسلام (ص) گفت: اتفاقاتی که از سوی رئیس‌جمهور فرانسه و سردمداران غرب علیه پیامبر اسلام شکل می‌گیرد به موج اسلام‌گرایی در فرانسه و اروپا ارتباط دارد که با شدت خاصی  در حال شکل گرفتن است پس نگرانی اصلی رئیس جمهور فرانسه به این موضوع بازمی‌گردد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی افزود: غربی‌ها از موج اسلام گرایی در اروپا و به ویژه فرانسه نگران هستند، اما چرا وقیح شده‌اند که به صورت علنی دست به اقدامات نابخردانه ای علیه پیامبر اسلام می‌زنند؛ زیرا انفعال سران کشورهای مرتجع عربی را مشاهده می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته در کشور ما هم برخی از مسئولان اصرار زیادی به صلح و سازش دارند و اروپایی‌ها وقتی که اینگونه رفتارها را ملاحظه می‌کنند جری‌تر می‌شوند.

عنابستانی تصریح کرد: وقتی که به صلح و سازش تاکید شود مکرون و امثالهم پا را فراتر می‌گذارند و هر آنچه را که دل‌شان بخواهد انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: اظهارات مکرون ماهیت واقعی غرب را نشان داده و باید انزجار مسلمانان به این اقدام نشان داده شود تا اینکه دیگر دست به چنین اقداماتی نزنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: غربی‌ها سیاست و استراتژی جداگانه‌ای از آزادی را برای خود ترسیم کردند و این‌ها آزادی را در تمسخر مقدسات و مداخلات در کشورهای دیگر می‌بینند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet