شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/06 08:30:00
سرویس اقتصادی
نتایج نظارت میدانی مجلس از سیستان و بلوچستان (2):

اختصاص اعتبار برای تامین آب شرب روستاهای سیستان و بلوچستان

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در خصوص تامین آب شرب روستاهای استان سیستان و بلوچستان وزارت نیرو اعتباراتی را اختصاص داده است.
اختصاص اعتبار برای تامین آب شرب روستاهای سیستان و بلوچستان رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در خصوص تامین آب شرب روستاهای استان سیستان و بلوچستان وزارت نیرو اعتباراتی را اختصاص داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101706498288.jpg اختصاص,اعتبار,برای,تامین,آب,شرب,روستاهای,سیستان,و,بلوچستان Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیگیری تصمیمات اخذ شده در نظارت میدانی از استان سیستان و بلوچستان، گفت: یکی از تصمیمات گرفته شده در نظارت میدانی از استان سیستان و بلوچستان در زمینه رفع معایب و تعیین نظام بهره برداری پروژه‌ آبرسانی 46 هزار هکتاری زابل بود.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کارگروهی از کمیسیون کشاورزی مجلس طی یک ماه آینده به منظور بررسی روند اجرای تصمیمات اخذ شده در زمینه پروژه آبرسانی 46 هزار هکتاری زابل به این شهرستان سفر می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در خصوص تامین آب شرب روستاهای استان سیستان و بلوچستان وزارت نیرو اعتباراتی را اختصاص داده است، عنوان کرد: با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و بنیاد برکت مذاکراتی برای دستیابی به راه‌کاری موقت و مقدماتی برای تامین آب شرب روستاهای استان سیستان و بلوچستان انجام داده‌ایم.

ساداتی نژاد ادامه داد: با مدیران بانک کشاورزی به منظور تقویت زیر ساخت‌های کشاورزی و حمایت از تولید میوه‌های گرمسیری در منطقه مکران نشست‌هایی را برگزار می‌کنیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه درخواست‌هایی در زمینه توقف صید ترال در نظارت میدانی از سیستان و بلوچستان وجود داشت که مقرر شد صید ترال متوقف شود، خاطرنشان کرد: نتیجه سایر تصمیمات اخذ شده در نظارت میدانی از سیستان و بلوچستان طی هفته آینده مشخص می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet