خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/06 09:14:00
سرویس اقتصادی
نتایج نظارت میدانی مجلس از سیستان و بلوچستان (2):

جلسات مداوم کمیسیون عمران با مسئولان دولتی درباره مشکلات سیستان و بلوچستان

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی اولویت اصلی این کمیسیون در رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رفع مشکل تأمین آب شرب شهر چابهار است، که در این رابطه نیز جلساتی برگزار شده و در نهایت وزارت نیرو وعده داد که آب شرب بخش اعظمی از روستاییان منطقه چابهار تا سال آینده تأمین خواهد شد.
جلسات مداوم کمیسیون عمران با مسئولان دولتی درباره مشکلات سیستان و بلوچستان رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی اولویت اصلی این کمیسیون در رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رفع مشکل تأمین آب شرب شهر چابهار است، که در این رابطه نیز جلساتی برگزار شده و در نهایت وزارت نیرو وعده داد که آب شرب بخش اعظمی از روستاییان منطقه چابهار تا سال آینده تأمین خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105074452472.jpg جلسات,مداوم,کمیسیون,عمران,با,مسئولان,دولتی,درباره,مشکلات,سیستان,و,بلوچستان Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نتایج مثبت نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان، گفت: کمیسیون عمران در بازدید میدانی، تمام مشکلات و موانع این استان از جمله حاشیه نشینی شهرها و روند اجرای بازآفرینی شهری، پروژه تأمین آب شرب شهر چابهار و شهر خاش، پروژه راه آهن چابهار به زاهدان، توسعه بندر چابهار و راه های دسترسی به شهرها را مورد بررسی قرار داد.

جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس در استان سیستان و بلوچستان

نشست های سریالی کمیسیون عمران برای حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه پس از اتمام نظارت میدانی، کمیسیون عمران نشست های متعددی را با مسئولان استانی و مسئولان کشوری برای پیگیری مشکلات استان سیستان و بلوچستان برگزار کرده و این جلسات در روزهای پایانی هفته جاری و هفته آینده تا نیل به نتیجه مطلوب نیز تداوم خواهد داشت.

رضایی کوچی گفت: خوشبختانه کمیسیون عمران مجلس به ازای هر بازدید میدانی از زیرساخت های تأمین آب شرب، شهرسازی، راه های مواصلاتی و راه آهن استان سیستان و بلوچستان، یک نشست را برگزار کرده و نتایج این نشست های تصمیم گیری در جلسات آتی بار دیگر مورد پیگیری قرار می گیرد.

کمیسیون عمران مجلس مصمم به رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان است

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: به طور حتم کمیسیون عمران مجلس مصمم به رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان است، از این رو نشست های مذکور تا حاصل شدن نتیجه و اجرای پروژه های مربوطه ادامه خواهد داشت.

اولویت اصلی کمیسیون عمران در رفع مشکلات استان سیستان، رفع مشکل تأمین آب شرب چابهار است

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی اولویت اصلی این کمیسیون در رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان، رفع مشکل تأمین آب شرب شهر چابهار است، که در این رابطه نیز جلساتی برگزار شده و در نهایت وزارت نیرو وعده داد که آب شرب بخش اعظمی از روستاییان منطقه چابهار تا سال آینده تأمین خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet