هدر موبایل
1399/08/06 16:22:48
سرویس استان ها
عنابستانی:

کار نیروی انتظامی عبادت است

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تفکر ولایی حاکم بر آن هر اقدامی را که برای حاکم کردن نظم در جامعه انجام می‌دهد مصداق عبادت است.
کار نیروی انتظامی عبادت است نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تفکر ولایی حاکم بر آن هر اقدامی را که برای حاکم کردن نظم در جامعه انجام می‌دهد مصداق عبادت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg کار,نیروی,انتظامی,عبادت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح و استقرار فرماندهی انتظامی شهرستان ششتمد هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در همه جای دنیا کار استقرار نظم بر جامعه را بر عهده دارد گفت: برقراری نظم و امنیت با هر نگاهی در جامعه را نمی‌توان قبول کرد کما اینکه برقراری نظم با نگاه لیبرالیستی هیچ توفیقی به‌حساب نمی‌آید.

وی با بیان اینکه در ایران کار پلیس و اقدامات آن به سبب نگاه ولایی و تحت فرمان رهبری معظم انقلاب بودن نوعی عبادت محسوب می‌شود تاکید کرد: بر تن کردن لباس سبز پلیس در ایران یعنی جان‌فشانی کردن برای امنیت و ایجاد نظم در حکومت اسلامی که خود اجر والایی دارد.

عنابستانی در ادامه با اشاره به اینکه پلیس در ایران در جایگاه استحکام‌بخشی به پایه‌های یک نظام دینی است تصریح کرد: باید قدر این موقعیت را بدانید چراکه هر گام که برمی‌دارید ما را در توسعه حکومت اسلامی به‌پیش خواهید برد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم در پایان با تشکر از تلاش‌های فرماندهی انتظامی استان خراسان سردار تقوی ابراز امیدواری کرد: نهادها وادارات دیگر با الگو گیری از نیروی انتظامی نسبت به استقرار ادارات شهرستان ششتمد اقدام نمایند.

گفتنی است طی مراسمی حسن مشهدی به‌عنوان  اولین فرمانده انتظامی شهرستان ششتمد معرفی شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet