هدر موبایل
1399/08/06 10:58:17
سرویس سیاسی
دنیامالی ضمن تأکید بر شفافیت آرای نمایندگان:

شفافیت نباید امنیت ملی کشور را به مخاطره بیاندازد

عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است مواردی که مربوط به امنیت ملی کشور می‌شود نباید علنی شده و از مصادیق شفافیت نیست.
شفافیت نباید امنیت ملی کشور را به مخاطره بیاندازد عضو کمیسیون عمران مجلس معتقد است مواردی که مربوط به امنیت ملی کشور می‌شود نباید علنی شده و از مصادیق شفافیت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg شفافیت,نباید,امنیت,ملی,کشور,را,به,مخاطره,بیاندازد Icana

احمد دنیامالی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تحلیل مزایا و معایب طرح شفافیت آراء نمایندگان، گفت: شفافیت در امور مسئولان بسیار مطلوب است و باید تلاش کرد عموم امور به صورت شفاف باشد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با این حال بعضی موارد وجود دارد که به امنیت ملی مربوط است و نباید علنی باشد که در تمام دنیا نیز روال است.

وی در ادامه با بیان اینکه شفافیت به معنای علنی شدن تمام اقدامات مسئولان در کشور نیست، اظهار داشت: رقابت های جهانی در سطح بین الملل وجود دارد که ممکن است علنی شدن برخی امور، آرا و نظرات این موضوع را به مخاطره بیاندازد.

دنیامالی همچنین یادآور شد: تا جایی که لازم بوده و امکان آن وجود دارد باید شفافیت را اجرا کرد تا مردم از نظر نمایندگان مطلع شوند که در این مسیر علنی شدن برخی جلسات کمیسیون ها منعی ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه مبنای کار نمایندگان باید شفافیت باشد خاطرنشان کرد: با این حال همیشه علنی شدن تمام نظرات به نفع کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet