هدر موبایل
1388/08/17 14:47:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی‌نمایندگان به مسولین اجرایی

**تذکر ات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی روز یکشنبه ۱۷قرائت شد بدین شرح است :‌

تذکر پولادی نماینده ایلام ایوان مهران شیروان و چرداول به وزیر نفت در خصوص راه اندازی پالایشگاه گاز ایلام و جلوگیری از قطع گاز استان و به وزیر راه و ترابری: رفع موانع پروازی فرودگاه ایلام و افزایش تعداد پروازها.

تذکر حیدری و بابااحمدی نمایندگان اردل، فارسان، کیار و لردگان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکیدر خصوص  تاخیر غیر موجه اورژانس 115 استان چهار محال و بختیاری در حوادث جاده‌ای.

تذکر نجفی، حاجی‌اصغری، پزشکیان، خیری، زنجانی و محمودزاده نمایندگان مراغه، ملایر، تبریز، بستان‌آباد، نقده و اشنویه و مهاباد به وزیر راه و ترابریدر خصوص  رفع موانع پروازی فرودگاه سهند و بهسازی باند فرودگاه و افزایش پروازها.

تذکر نجفی، نماینده مراغه و عجب‌شیر به رئیس جمهوردر مورد  دستور تسریع در احداث سدهای فراجو و قره ناز با توجه به مصوبه هیات دولت در سفر استانی و دستور بررسی علت کوتاهی و عدم پیگیری ثبت میراث معنوی ایران، هاشیق لار به نام جمهوری آذربایجان.

تذکر کرمی، نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره به رئیس جمهوردر خصوص  دستور بررسی علت بی‌توجهی دفتر رسیدگی به شکایات مردمی به حوزه انتخابیه و دستور ثبت نام از متقاضیان که تاکنون موفق به پر کردن فرم دریافت یارانه نشده‌اند و به وزیر نفت: تسریع در گازرسانی به شهر زرینه در حوزه انتخابیه .

تذکر یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر راه و ترابریدر خصوص  تامین اعتبارات پروژه آسفالت سازی راه 50 روستای شهرستان ساری و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تامین اعتبار احداث پردیس سینمایی شهرستان ساری و به وزیر نفتدر خصوص تسریع در گازرسانی به چند روستای حوزه انتخابیه.

تذکر گرانمایه‌پور، نماینده کاشان، آران و بیدگل به رییس جمهوردر مورد  دستور پیگیری تحقق طرح اصلاح الگوی مصرف در وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های دولتی تذکر موسوی‌جرف نماینده آبادان به وزیر راه و ترابری در خصوص  ضرورت تسریع در ساخت بزرگراه آبادان .

تذکر ترابی، نماینده شهرکرد به رییس جمهوردر دستور بررسی علت تفاوت حقوق بازنشستگان دارای شرایط مساوی.

تذکر جلالیان نماینده دیر و کنگان به رییس جمهوردر مورد  دستور تسریع در صدور مجوز برداشت آب از خط لوله آب کوثر برای بخش عسلویه و توابع.

تذکر کوچکی‌نژاد نماینده رشت به وزیر جهاد کشاورزیدر خصوص  ضرورت رسیدگی به وضعیت نابسامان تعاون روستایی و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: لزوم تخفیف و تقسیط نمودن شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور.

تذکرعباسی، نماینده رودسر و املش به وزیر راه و ترابری در خصوص  دستور رسیدگی فوری به علت متوقف شدن عملیات 4 خطه کردن راه املش به شلمان.

تذکر سیدفخرالدین دستغیب نماینده شیراز به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم نظارت و کنترل بر بازار در رابطه با گرانی‌های اخیر اقلام غذایی از جمله نان، مرغ و تخم مرغ.
تذکرعزتی، نماینده دهلران و دره شهر به وزیر نیرودر خصوص  تسریع در عملیات اجرایی سد دهلران.

تذکرطاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر کشوردر خصوص  دستور اصلاح توزیع اعتبارات مربوط به ستاد حوادث غیر مترقبه استان قزوین .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet