هدر موبایل
1399/08/05 21:35:27
سرویس اجتماعی
شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

کمیسیون بهداشت با ایجاد بیمه ناباروری موافقت کرد

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از موافقت کمیسیون متبوع خود با ایجاد بیمه ناباروری خبر داد.
کمیسیون بهداشت با ایجاد بیمه ناباروری موافقت کرد سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از موافقت کمیسیون متبوع خود با ایجاد بیمه ناباروری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg کمیسیون,بهداشت,با,ایجاد,بیمه,ناباروری,موافقت,کرد Icana

زهرا شیخی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس  روز دوشنبه ( 5 آبانماه) گفت: کمیسیون بهداشت امروز به بررسی بخش سلامت مربوط به طرح جمعیت و تعالی خانواده پرداخت و موافقت کرد که افراد با مشکل ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گیرند چون در حال حاضر بیمه ناباروری وجود ندارد و خیلی از خانواده ها به دلیل فشار مالی و مشکلات ایجاد شده از درمان منصرف می شوند.

وی افزود: همچنین تاکید کمیسیون بهداشت بر این است که باید از تمام ظرفیت های علمی برای درمان ناباروری استفاده کرد و در این راه از متخصصان دانشگاهی و کارشناسان این حوزه و به طور کلی از تمامی ظرفیت ها برای هدف تعالی خانواده و افزایش جمعیت بهره گرفت.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که در جلسه امروز ماده مربوط به ایجاد بیمه ناباروری و استفاده از تمامی تخصص ها در درمان ناباروری در طرح جمعیت و تعالی خانواده به تصویب کمیسیون رسید.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet