خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/06 11:40:58
سرویس استان ها
حدادی در دیدار با فرمانده انتظامی ساوجبلاغ :

تامین امکانات انتظامی در منطقه برغان ضروری است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه تامین امکانات انتظامی در منطقه برغان نیز ضروری است،گفت: تقویت نیروی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ نیز مورد پیگیری و تاکید است.
تامین امکانات انتظامی در منطقه برغان ضروری است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه تامین امکانات انتظامی در منطقه برغان نیز ضروری است،گفت: تقویت نیروی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ نیز مورد پیگیری و تاکید است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108227273347.jpg تامین,امکانات,انتظامی,در,منطقه,برغان,ضروری,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی  در دیدار با فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: با توجه به مشکلات بسیاری که در نتیجه وجود  زندانها در البرز شاهد هستیم این مهم مورد پیگیری قرار گرفته‌ است.

 نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان   در مجلس شورای  اسلامی  با بیان اینکه در دیدار با وزیرکشور اثر مثبت انتقال زندان قزلحصار برای مناطق ملک آباد، مهدی آباد اشاره شده است، تصریح کرد: تقویت نیروی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ نیز مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: پیگیری موضوع نیروی انتظامی برای چهار باغ و شهر جدید هشتگرد لازم و با ارتقای نیروی انتظامی استان که انجام شده و تامین نیروی انسانی و امکانات مورد نیاز در این زمینه امیدواریم گام های موثرتری برداشته شود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در  مجلس یادآورشد: تامین امکانات انتظامی در منطقه برغان نیز ضروری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet