هدر موبایل
1399/08/06 10:10:39
سرویس صحن

نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد

رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد پس از استماع توضیحات وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور قانع شد.
نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد پس از استماع توضیحات وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107228745447.jpg نماینده,علی,آباد,از,توضیحات,وزیر,راه,و,شهرسازی,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آباد در نشست علنی امروز (دوشنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از استماع توضیحات وزیر راه و شهرسازی در خصوص سوال خود با موضوع عدم اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور به صورت مشروط از توضیحات وزیر قانع شد و ضمن تعیین مهلت یک ماهه به وزیر راه برای رفع مشکلات این حوزه پاسخ وی را قانع کننده دانست.

در ادامه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس نیز در برگزاری جلسه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران برای بررسی آمار مسکن در کشور تاکید کرد.

سیدالبرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران در توضیح خلاصه سوال رحمت الله نوروزی از وزیر راه و شهرسازی، عنوان کرد: عدم اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور موضوع این سوال بود که کمیسیون عمران در اجرای ماده 207 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی این سوال را ملی تلقی کرده و سوال پس از استماع طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر راه و شهرسازی به صحن علنی آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet