هدر موبایل
1399/08/06 12:19:58
سرویس صحن

قوه قضائیه ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند

نماینده مردم شهررضا در مجلس از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در تکمیل پروژه مسکن مهر حوزه انتخابیه اش انتقاد کرد.
قوه قضائیه ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند نماینده مردم شهررضا در مجلس از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در تکمیل پروژه مسکن مهر حوزه انتخابیه اش انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008107440504383.jpg قوه,قضائیه,ترک,فعل,را,از,وزارت,راه,و,شهرسازی,شروع,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سمیه محمودی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: شما که برای مسکن برنامه ای ارائه ندادید، حداقل پروژه مسکن مهر که در دولت نهم و دهم شروع شده بود را به اتمام می رسانید.

نماینده مردم شهررضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی چهار سال و نیم پیش مشکلات و مسائل مسکن مهر شهررضا را خدمت شما و همکارانتان مطرح کردم، از آقای مهرآبادی دعوت کردیم با حضور در شهررضا از نزدیک ببیند اما اقدامی صورت نگرفت حتی مسئولان استانی و شهرستانی نیز کاری از پیش نبردند.

وی مطرح کرد: بعد از چهار سال ونیم به نقطه ای رسیدید که ما اعلام کرده بودیم و الان شما در وزارتخانه آن را مکتوب کرده اید. چه کسی هزینه متحمل شده به مردم و دولت را می پردازد، موضوع ترک فعلی که مطرح است باید در مسکن مهر اجرا شود و از آقای رئیسی درخواست می کنم موضوع را همین جا از وزارت راه و شهرسازی شروع کند.

سخنگوی کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس، گفت: طبق اصل سوم قانون اساسی باید آموزش و پرورش در کشور رایگان باشد در شرایطی که کلاس های حضوری برگزار نمی شود چرا به مردم برای پرداخت هزینه فشار وارد می شود آیا نمی دانید چندین دانش آموز به دلیل مشکلات اقتصادی و نبود امکانات ترک تحصیل کرده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet