هدر موبایل
1399/08/06 12:32:05
سرویس صحن
کریمی فیروزجائی قرائت کرد

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,مجلس,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد:

محمد باقری بناب نماینده بناب در مجلس لزوم تسریع در تأمین آب آشامیدنی شهرستان بناب، با توجه به احداث خط لوله زرینه رود برای تأمین آب شرب شهرستان های مختلف آذربایجان شرقی و باقری بناب به همراه 30 تن از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم تسریع در تهیه و توزیع کتاب های درسی مقاطع مختلف با توجه به گذشت یک ماه از آغاز سال تحصیلی جدید.

یعقوب رضازاده نماینده سلماس به وزیر جهاد کشاورزی درباره ضرورت رسیدگی به تبعیض فاحش در تخصیص نهاده های دامی به تولیدکنندگان شیر به شهرستان سلماس.

علی اکبر علیزاده نماینده دامغان به وزیر بهداشت درباره لزوم رسیدگی فوری به وضعیت بسیار خطرناک کرونا در شهر دامغان.

جواد نیک بین نماینده کاشمر به همراه 31 تن از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش با این موضوع که چرا کتاب های استاندارد پیش دبستانی هر سال با تأخیر یک و دو ماهه توزیع می شود.

علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان به وزیر کشاورزی درباره لزوم تسریع در اتمام طرح های نیمه تمام و تخصیص اعتبار جهت عملیات اجرایی مطالعه شده و لزوم احداث مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و شهرک و مجموعه های دام پروری و حوضچه های پرورش ماهی.

نصرالله پژمان فر نماینده مشهد به همراه 26 تن از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی درباره اینکه چرا هیچ اقدامی برای مرغ لاین بومی آرین و کاهش سهم بازار آن صورت نگرفته است و این نماینده به همراه 38 تن از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم مشخص کردن راهکار عملیاتی وزارت جهاد برای جلوگیری از بروز بحران در تولید گوشت مرغ در صورت ادامه تحریم های شرکت های انگلیسی.

محمدحسن آصفری نماینده اراک به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم نظارت بر توزیع عادلانه تراکتورهای ثبت نامی کشاورزان.

سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرسازی درباره لزوم تسریع در بیمه کردن رانندگان کشوری، ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet