خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/06 12:45:19
سرویس صحن
تقی پور در اخطاری مطرح کرد:

ملت بزرگ ایران و مجلس انقلابی تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کنند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:دستگاه دیپلماسی کشور برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل،دولت های هتاک و شیطان صفتان را در دستور کار قرار دهد.
ملت بزرگ ایران و مجلس انقلابی تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کنند نماینده مردم تهران در مجلس گفت:دستگاه دیپلماسی کشور برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل،دولت های هتاک و شیطان صفتان را در دستور کار قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105503222379.jpg ملت,بزرگ,ایران,و,مجلس,انقلابی,تحریم,کالاهای,فرانسوی,را,دنبال,کنند Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، رضا تقی پور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری گفت: اخطار بنده بر اساس اصل ۱۵۲ قانون اساسی است.

وی ادامه داد: این اصل می‌گوید که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر اساس نفی هرگونه سلطه جویی و سلطه پذیری و حفظ استقلال همه جانبه و تمامیت ارضی کشور است.

نماینده مردم تهران ،ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: لازمه این امر استمرار توجه و  مداوم در حرکات و رفتار دشمنان استقلال و تمامیت ارضی این کشور پهناور اسلامی است و در راس آنها شیطان بزرگ است که در کمال وقاحت و خباثت مکرراً و در طول چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی همواره بر شیطنت ،کارشکنی و دشمنی ظالمانه با این ملت شریف اصرار ورزیده است.

وی بابیان اینکه  ساز ناکوک و مبارزه با شیطان بزرگ علی رغم عدم  تنازل او از دشمنی تمام‌عیار با کشور بزرگ ایران در راستای تحریف حقایق و مکمل تحریم‌های ظالمانه است،تصریح کرد: بر کلیه علاقمندان و استقلال کشور است که علاوه بر اینکه باید در همه زمینه ها به خصوص در حوزه اقتصادی به فکر تأمین استقلال کشور باشند ،از دشمنی استکبار جهانی و هم‌پیمانان کوچک و بزرگان غافل نباشند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه با وحدت کلمه ،بسیج همه امکانات و تقویت قدرت بازدارندگی از استقلال کشور صیانت  حفاظت کنیم،  خاطرنشان کرد: رفتار بی شرمانه رئیس جمهور فرانسه در حمایت از هتاکان و توهین کنندگان به ساحت پیامبر مهربانی و رحمت اللعالمین(ص) را محکوم می‌کنیم و می‌گوییم "ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری" .

تقی پور در پایان خاطرنشان کرد: لازم است دستگاه دیپلماسی کشور برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل،دولت های هتاک و شیطان صفتان در دستور کار قرار دهند و ملت بزرگ ایران و مجلس انقلابی تحریم کالاهای فرانسوی را دنبال کنند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet