هدر موبایل
1399/08/06 13:09:00
سرویس صحن
نماینده همدان:

نفوذی‌ها پشت صحنه التهابات بازار ارز و سکه‌اند

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقتصاد کشور را چه کسانی اداره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند؟ واقعیت امر این است که در طول سالیان سال اقتصاد کشور در دست لیبرال‌های وابسته بوده است.
نفوذی‌ها پشت صحنه التهابات بازار ارز و سکه‌اند نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقتصاد کشور را چه کسانی اداره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند؟ واقعیت امر این است که در طول سالیان سال اقتصاد کشور در دست لیبرال‌های وابسته بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106661625518.jpg نفوذی‌ها,پشت,صحنه,التهابات,بازار,ارز,و,سکه‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمدحسین فلاحی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت:  لیبرال‌های وابسته، اقتصاد را در کشور به هر سمتی که خودشان مایل بودند کشاندند و امروز اقتصاد کشور به دست عوامل فتنه‌گران آشوب 78، 88 و آبان 98 گروگان گرفته شده است.

وی ادامه داد: افراد بازداشتی فتنه 88 صریحا اعلام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که دلار را تا کجا بالا ببریم حاضر به مذاکره با آمریکا هستید.

نماینده مردم همدان در مجلس اظهار داشت: ما منکر زحمات برخی وزیران، معاون دولتی نیستیم اما واقعیت این است که پشت صحنه تصمیم‌گیری بازار ارز و سکه دست دولت نیست، بلکه یک سری عوامل نفوذی در کشور این کارها را انجام می‌دهند و مردم تحت فشار هستند.

فلاحی تأکید کرد: من معتقدم نفوذی‌ها و فتنه‌گران 78، 88 و 98 پشت صحنه آشفته بازار اقتصاد کشور هستند و می خواهند بر مردمی که حافظ انقلاب بودند و در صحنه‌های مختلف حضور داشتند  فشار بیاورند./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet