هدر موبایل
1399/08/07 15:42:25
سرویس سیاسی
تقی‌پور:

مجلس می تواند برای تحریم کالاهای فرانسوی قانون تصویب کند

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم می‌توانند به صورت خودش دست به تحریم کالاهای فرانسوی بزنند و البته در صورت ضرورت مجلس نیز قانونی را در این رابطه تصویب می‌کند.
مجلس می تواند برای تحریم کالاهای فرانسوی قانون تصویب کند نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم می‌توانند به صورت خودش دست به تحریم کالاهای فرانسوی بزنند و البته در صورت ضرورت مجلس نیز قانونی را در این رابطه تصویب می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108290284031.jpg مجلس,می,تواند,برای,تحریم,کالاهای,فرانسوی,قانون,تصویب,کند Icana

رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به هتک حرمت رئیس‌جمهور فرانسه علیه پیامبر(ص) و لزوم همگرایی جهان اسلام در قبال اینگونه اقدامات اشاره کرد و گفت: اخیرا پیشنهادی را در صحن مطرح کردم که تحریم کالاهای فرانسوی به صورت  خودجوش از سوی مردم اتفاق بیفتد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: اقدام اخیر مکرون در هتک حرمت به پیامبر اسلام به دور از انسانیت بوده و هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقدامات امانوئل مکرون غیر اخلاقی، فاشیستی و ضد دینی بوده که شکل‌گیری اینگونه حرکات از سوی یک رئیس‌جمهور بسیار مذبوحانه است.

وی به سکوت رسانه‌های غربی که داعیه‌دار آزادی هستند اشاره و اظهار کرد: جای تعجب دارد که رسانه‌های غربی، آزادی را به یدک می‌کشند، اما در قبال چنین اقدامات سخیفی سکوت پیشه می‌کنند و باید جهان اسلام برخوردی را با این افراد داشته باشد تا دیگر دست از اینگونه رفتارهای وقیحانه بردارند.

تقی‌پور یادآوری کرد: مردم می‌توانند تحریم کالاهای فرانسوی را در دستور کار خود قرار دهند و البته مجلس هم در صورت لزوم قانونی را مصوب می‌کند تا این اتفاق شکل بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet