هدر موبایل
1399/08/07 15:40:22
سرویس بین الملل
راسینه:

آمریکا می‌خواهد نقش آفرینی ایران در عرصه بین‌الملل محدود شود/ جمهوری اسلامی پشتیبان ملت‌های مظلوم است

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌ها علیه ایران به دنبال محدود کردن نقش ایران در تحولات منطقه‌ای است.
آمریکا می‌خواهد نقش آفرینی ایران در عرصه بین‌الملل محدود شود/ جمهوری اسلامی پشتیبان ملت‌های مظلوم است نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌ها علیه ایران به دنبال محدود کردن نقش ایران در تحولات منطقه‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105249371643.jpg آمریکا,,می‌خواهد,نقش,آفرینی,ایران,در,عرصه,بین‌الملل,محدود,شود/,جمهوری,اسلامی,پشتیبان,ملت‌های,مظلوم,است Icana

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم‌های آمریکا علیه اشخاص و نهادهای حقیقی و حقوقی کشورمان اشاره کرد و گفت: ایالات متحده آمریکا راهبرد مشخصی را در سال‌های متمادی دنبال می‌کند و آن هم محدود کردن نقش آفرینی جهموری اسلامی ایران در منطقه و همچنین عرصه‌های بین‌المللی است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی افزود: ایالات متحده متصور می‌شود که جنس اثرگذاری جمهوری اسلامی در منطقه فقط مختص به روابط تجاری و اقتصادی بوده در حالی که تاثیرگذاری ایران اسلامی در منطقه بر مبناهای فکری و اندیشه‌ای بوده؛ چرا که نقش بسیاری مهمی را در تشکیل شبکه‌های مردمی و نهضت‌های آزدی‌بخش کشورهای منطقه برای دفاع از حقوق ملت‌هایشان داشته است.

عضو مجمع استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ایالات متحد فکر می‌کند با محدودسازی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند از نفوذ و اثرگذاری آن در تحولات بین‌المللی و  منطقه‌ای بکاهد در حالی که متوجه نشده جمهوری اسلامی پشتیبان ملت‌های مظلوم بوده و از این بابت اندیشه‌ها و پیام انقلاب اسلامی در میان کشورهای منطقه نهادینه شده است.

راستینه هفشجانی اظهار کرد: تحریم‌های آمریکا علیه ایران مسبوق به سابقه بوده و البته جمهوری اسلامی ایران  باید برای مقابله با تحریم‌ها مدل اقتصاد مقاومتی را به تمام معنا در سیاست‌گذاری‌هایش اعمال کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet