خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/06 18:50:32
سرویس اقتصادی
زنگنه:

آمادگی وزارت نفت برای تأمین قیر پروژه‌های عمرانی/وزارتخانه از توسعه شهرها و روستاها استقبال می‌کند

وزیر نفت، از آمادگی وزارت نفت برای تأمین قیر پروژه های عمرانی در شهرها و روستاها خبر داد و گفت: وزارتخانه از اجرای این موضوع، توسعه زیرساخت های جاده ای و افزایش رونق شهرها و روستاها استقبال می کند. البته قانونی که مجلس تصویب کرد، باید نهایی شود.
آمادگی وزارت نفت برای تأمین قیر پروژه‌های عمرانی/وزارتخانه از توسعه شهرها و روستاها استقبال می‌کند وزیر نفت، از آمادگی وزارت نفت برای تأمین قیر پروژه های عمرانی در شهرها و روستاها خبر داد و گفت: وزارتخانه از اجرای این موضوع، توسعه زیرساخت های جاده ای و افزایش رونق شهرها و روستاها استقبال می کند. البته قانونی که مجلس تصویب کرد، باید نهایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/47522.jpg آمادگی,وزارت,نفت,برای,تأمین,قیر,پروژه‌های,عمرانی/وزارتخانه,از,توسعه,شهرها,و,روستاها,استقبال,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در نشست امروز گزارشی درباره اقدامات و برنامه های پیش روی وزارت نفت مرتبط با حوزه عمران ارائه شد.

وزیر نفت افزود: در جلسه امروز، مسائلی همچون موضوع عمران زیرساخت های شهرها و روستاها، تأمین قیر برای پروژه های عمرانی، تسویه بدهی پیمانکاران از طریق تهاتر نفت، گازررسانی به شهرها و روستاها، توسعه اکتشاف نفتی، بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان تا افق 1420 و تأمین سوخت حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفت.

وی از آمادگی وزارت نفت برای تأمین قیر پروژه های عمرانی در شهرها و روستاها خبر داد و گفت: وزارتخانه از اجرای این موضوع، توسعه زیرساخت های جاده ای و افزایش رونق شهرها و روستاها استقبال می کند. البته قانونی که مجلس تصویب کرد، باید نهایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet