خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/06 20:56:51
سرویس سیاسی
سلیمی ضمن انتقاد از عملکرد دولت در زمینه بهبود معشیت مردم:

دولت به جای گارد گرفتن با طرح حمایت معیشتی مجلس، همراهی کند / آقای ربیعی شرایط مردم را آن طور که هست ببیند نه براساس بولتن ها!

عضو هیات رئیسه مجلس ضمن انتقاد از عملکرد دولت در زمینه بهبود معشیت مردم تاکید کرد دولت به جای گارد گرفتن در مقابل طرح های مجلس، با این طرح ها همراهی کند.
دولت به جای گارد گرفتن با طرح حمایت معیشتی مجلس، همراهی کند / آقای ربیعی شرایط مردم را آن طور که هست ببیند نه براساس بولتن ها! عضو هیات رئیسه مجلس ضمن انتقاد از عملکرد دولت در زمینه بهبود معشیت مردم تاکید کرد دولت به جای گارد گرفتن در مقابل طرح های مجلس، با این طرح ها همراهی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg دولت,به,جای,گارد,گرفتن,با,طرح,حمایت,معیشتی,مجلس،,همراهی,کند,/,آقای,ربیعی,شرایط,مردم,را,آن,طور,که,هست,ببیند,نه,براساس,بولتن,ها! Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه سخنگوی دولت طی مصاحبه ای از مخالفت دولت با طرح های معیشتی مجلس به دلیل بار مالی خبر داد، گفت: بودجه ای خاص دست رئیس جمهور است، از بودجه خاص آقای رئیس جمهور فقط به یکجا 120 میلیارد پرداخت شد، اگر با این طرح ها مخالف هستند از همان بودجه خاص اقداماتی در راستای بهبود معیشت مردم انجام دهند، آقای ربیعی در همین مصاحبه قول داده اند که در مورد اقشار ضعیف چاره اندیشی می کنند، پس کی زمان این کار است؟ اکنون زمان اقدام برای اقشار ضعیف است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت با سوءمدیریت خود کاری کرده اند که مردم به شدت از نظر معیشت در مضیقه هستند، مجلس به دنبال آن است بخشی از فشاری که از سوء مدیریت بر گُرده مردم وارد می شود را کاهش دهد. به جای اینکه آقایان گارد بگیرند چه خوب است با مجلس تعامل، هماهنگی و همفکری داشته باشند.

این نماینده مجلس بیان کرد: تعجب می کنم دولتی ها از یک سویی می گویند که خواستار وحدت، انسجام و همکاری هستند از طرف دیگر در بحث بهبود معیشت مردم وتبدیل وضعیت نیروهای شرکت ورود نمی کنند و موضوع رتبه بندی معلمان را ناقص اجرا کردند، نمی دانیم  چرا چنین اتفاقاتی از سوی دولت می افتد.

وی تاکید کرد: مجلس از ابتدا عنوان کرده است که آماده همکاری جدی با دولت است امیدواریم دولت شرایطی که امروز به دلیل رفتارهای خودش در کشور حاکم شده را درک کند و در این بخش ها همکاری جدی داشته باشد، مجلس با کوپنی کردن کشور مخالف است اما شرایطی توسط دولت به وجود آمده است که مجلس ناچار به حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد است.

سلیمی بیان کرد: نمایندگان به دلیل ارتباط تنگاتنگی که با مردم دارند از واقعیت های جامعه بیش از دوستان دولت با خبر هستند، ضمن احترامی که برای آقای ربیعی قائل هستم امیدواریم شرایط را آن طور که هست ببیند نه آن طور که در بولتن ها برای شان می نویسند یا برایشان نقل و قول می کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص حفظ احترام گفت: در مصاحبه آقای ربیعی از کلمه ناجوانمرد نسبت به یک نفر استفاده شده است، ما علاقه نداریم هیچ کس از این ادبیات چه در دولت، چه در مجلس و چه در جاهای دیگر استفاده شود، علاقه نداریم  کسی به منتقد بگوید"بی سواد"، "برو به جهنم" و "عصر حجری"، نمی دانم چرا این ادبیات کنار گذاشته نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet