هدر موبایل
1399/08/07 11:46:59
سرویس صحن
حاجی پور در تذکر شفاهی:

دولت از عهده مدیریت ظرفیت های درآمدی کشور برنمی آید

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید با وجود اینکه ظرفیت های درآمدی کشور بالاست، دولت توان مدیریت آن را ندارد.
دولت از عهده مدیریت ظرفیت های درآمدی کشور برنمی آید عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید با وجود اینکه ظرفیت های درآمدی کشور بالاست، دولت توان مدیریت آن را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103466520664.jpg دولت,از,عهده,مدیریت,ظرفیت,های,درآمدی,کشور,برنمی,آید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رضا حاجی پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از تریبون مجلس اهانت وقیحانه رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اسلام را محکوم می کنیم.

نماینده مردم آمل با اشاره به شرایط حساس اقتصادی کشور ادامه داد: باید به فکر معیشت مردم بود، ظرفیت های درآمدی کشور بالاست، اما دولت نه در گذشته و اکنون، از عهده مدیریت این ظرفیت ها برنیامده است، از این رو باید به فکر اقتصاد مردم، بازنشستگان و فرهنگیان بود.

وی اظهار داشت: همچنین باید نگران وضعیت ورزشکارانی که به دلیل ویروس کرونا باشگاه خود را از دست داده اند، بود. در این مدت معلمان غیرانتفاعی و شاغلان عرصه های مختلف بیکار شده اند. مجلس باید سهم خود را در بهبود شرایط برعهده گیرد و به فکر کوچک شدن سفره مردم باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شرایطی که آمل 1300 واحد صنعتی دارد، شاهد تعطیلی این واحدها هستیم، از وزیر صمت می خواهیم به این وضعیت رسیدگی کند، همچنین تکلیف پسماند آمل را که قرار بود سال ها پیش مشخص کنند را هر چه سریعتر تعیین کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet