هدر موبایل
1399/08/07 12:00:50
سرویس صحن
موسوی لارگانی در نطق میان دستور:

رییس جمهور با پنهان شدن نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند / رییس و تک تک نمایندگان مجلس برخلاف دولتمردان 24 ساعته در متن جامعه حضور دارند

عضو هیأت رئیسه مجلس، ضمن قدردانی از رویکرد مجاهدانه روسای قوای مقننه و قضاییه و تمام نمایندگان مجلس یازدهم برای حضور بی‌واسطه در بین مردم جهت نظارت میدانی از بی‌توجهی رییس جمهور نسبت به مشکلات اقتصادی و عدم حضور وی در بین مردم انتقاد کرد.
رییس جمهور با پنهان شدن نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند / رییس و تک تک نمایندگان مجلس برخلاف دولتمردان 24 ساعته در متن جامعه حضور دارند عضو هیأت رئیسه مجلس، ضمن قدردانی از رویکرد مجاهدانه روسای قوای مقننه و قضاییه و تمام نمایندگان مجلس یازدهم برای حضور بی‌واسطه در بین مردم جهت نظارت میدانی از بی‌توجهی رییس جمهور نسبت به مشکلات اقتصادی و عدم حضور وی در بین مردم انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010102583386661.jpg رییس,جمهور,با,پنهان,شدن,نمی‌تواند,مشکلات,کشور,را,حل,کند,/,رییس,و,تک,تک,نمایندگان,مجلس,برخلاف,دولتمردان,24,ساعته,در,متن,جامعه,حضور,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز(چهارشنبه هفتم آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: این روزها شاهد موجی از اهانت فرانسه مخصوصا رییس جمهور خیره سر این کشور هستیم که با بی‌شرمی تمام، اهانت به پیامبر بزرگ اسلام را جزیی از آزادی بیان قلمداد می‌کند ولی در همان حال روابط کشورش را با برزیل به دلیل اینکه به خانمش  چنین و چنان گفته‌اند، بر هم می‌زند، خیر جناب مکرون، شما مشکل آزادی بیان ندارید، دروغتان خبیث است و ماموریتتان اتمام توطئه‌های صهیونیستی برای مخدوش کردن چهره رحمانی اسلام ناب محمدی است اما کور خوانده‌اید.

ما بجای دولت از ملت نجیب ایران عذرخواهی می‌کنیم

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، خطاب به ملت ایران، ادامه داد: در ابتدا لازم می‌دانم بخاطر فشارهای سنگین معیشتی که این روزها بر زندگیتان سایه انداخته است بجای دولت از شما ملت نجیب عذرخواهی کنم، دولتی که قرار بود چرخه اقتصاد و سانتریفیوژها را با هم بچرخاند اما متاسفانه هر دو چرخ را از کار انداخته و سکوتی سنگین هم پیشه کرده است.

وی خطاب به رییس جمهور، تصریح کرد: آقای روحانی این روزها نمایندگان مجلس با نصب العین قرار دادن توصیه‌های گران سنگ رهبر معظم انقلاب در پی استخراج راهکارهایی برای کاهش مشکلات اقتصادی مردم هستند اما از آنجاییکه شخص جنابعالی و اکثر مدیرانت امور را رها کرده‌اید شاهد ظهور انواع مشکلاتی هستیم که عمدتا از سوء تدبیر دولت شما نشات گرفته است.

موسوی لارگانی یادآور شد: ما به تبعیت از امام عزیزمان خامنه‌ای مقتدر و مظلوم، توهین را از سوی هر کسی را محکوم می‌کنیم اما آقای روحانی شما نباید با پشت کردن به مجلس یازدهم و نمایندگان ملت که نیروهای انقلابی، مومن، دوستدار نظام و متخصص هستند آب به آسیاب دشمن می‌ریختید، از رویکرد مجاهدانه روسای قوای مقننه و قضاییه و تمام نمایندگان عزیز و انقلابی مجلس یازدهم بابت حضور بی‌واسطه در بین مردم جهت نظارت میدانی و تلاش برای به حرکت درآوردن این دولت خسته قدردانی می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آقای دکتر قالیباف آرزوی صحت و سلامتی می‌نمایم.

رییس و تک تک نمایندگان مجلس برخلاف دولتمردان 24 ساعته در متن جامعه حضور دارند

وی خطاب به رییس جمهور، افزود: رییس و تک تک نمایندگان مجلس برخلاف دولتمردان و شخص شما به صورت 24 ساعته در متن جامعه حضور دارند و شاهد موجی از مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم هستند، مجلس یازدهم برخلاف آقای رییس جمهور توجه جدی خود را به حل این مشکلات معطوف کرده است.

بورس خسارت بزرگ تاریخی به مردم وارد کرد

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، افزود: امروز زنگ حساب 7 سال عملکرد روحانی است، باید به فکر حل مشکل بود، وقتی گوشت کیلویی 140 هزار تومان و مرغ کیلویی 28 هزار تومان است باید پرسید چرا یک روز با کمبود مصنوعی شیرخشک و پوشک بچه مواجه‌ایم و یک روز دیگر با کمبود روغن؟ چگونه می‌توان در بورس شاهد بر باد رفتن سرمایه و اعتماد مردم بود و پیگیر چرایی این خسارت بزرگ تاریخی نباشیم؟ چگونه می‌توان شاهد شرمندگی پدران و مادران مقابل فرزندانشان بود که قادر نیستند حتی یک زندگی ساده هم برایشان فراهم کنند و آنگاه با بیخیالی سر بر بالین عافیت بگذاریم؟ چگونه می‌توان شاهد محرومیت جوانان از ازدواج بخاطر عدم توانایی تامین مسکن و شغل بود و همزمان کاری برای حل این معضل بزرگ نکرد؟ چگونه می‌توان چشم خود را بر واقعیت بست وقتی کرونا به واسطه سوء تدبیر دولت جولان می‌‎دهد و از نظر میزان ابتلا و مرگ و میر به رده‌های بالای جهانی رسیده‌ایم؟ چرا باید ستاد مقابله با کرونا یک سیل بند در نهاد ریاست جمهوری برای محافظت از جان آقای روحانی احداث کند و در همان حال فکر جدی برای کشور نکند پس چرا همین سیل بند کرونایی را برای محافظت از جان مردم احداث نکردید؟

وی اظهار کرد: سیاستگذاری ضعیف دولت مبتنی بر شل کن و سفت کن یکی از عوامل اصلی تشدید شیوع کرونا است، چگونه می‌توان جهاد بی‌منت پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و نیروهای خدماتی بیمارستان‌ها را در این ماه‌ها نادیده گرفت ولی به هزینه کرد 120 میلیارد تومان اعتبار مقابله با کرونا برای یک دانشکده اعتراض نکرد؟

موسوی لارگانی خطاب به رییس جمهور، افزود: آقای روحانی در چنین وضعیتی بهتر بود این اعتبارات به سمت پرستاران و کار درمان برود نه اینکه صرف خرید یک ساختمان برای یک دانشکده تحت عنوان دانشگاه علوم پزشکی شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، عنوان کرد: گمشده این روزهای مدیریت کشور دکتر حسن روحانی است اما نه این روحانی، بلکه روحانی اردیبهشت خرداد سال 92 که مقتدرانه از حفظ ارزش پول ملی و تامین معیشت مردم و بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی سخن ها می‌راند و با کلیدش مدعی گره‌گشایی 100 روزه از مشکلات کشور بود، اما آقای روحانی جنگ با دشمن قدار جگر می‌خواهد مرد می‌خواهد و تدبیر دگر می‌خواهد، با کلید آمده‌ای در وسط معرکه‌ای که کمی غیرت و شمشیر و سپر می‌خواهد.  

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در پایان تاکید کرد که آقای روحانی با پنهان شدن نمی‌توانید مشکلات کشور را حل کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet