هدر موبایل
1399/08/07 12:22:11
سرویس صحن
متفکرآزاد قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح‌الله متفکرآزاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 7 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.

- تذکرمحمود عباس زاده مشکینی نماینده مشکین شهر به وزیر ورزش و جوانان: لزوم رسیدگی به وضعیت اداره کل ورزش و جوانان شهرستان مشکین‌شهر در 5 ماه گذشته.

- تذکر محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع برای اجرای بخشنامه تعارض منافع در آموزش و پرورش.

- تذکر معین الدین سعیدی نماینده چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند به وزیر آموزش و پرورش: علت کاهش سهمیه‌های بومی جنوب استان سیستان و بلوچستان در دانشگاه فرهنگیان.

- تذکر محمدرضا احمدی نماینده رشت به رئیس جمهور: چرا بر افزایش بی‌رویه قیمت خودرو نظارتی صورت نمی‌گیرد.

- تذکر مهدی عسگری نماینده کرج ، اشتهارد و فردیس و 33 نفر از نمایندگان دیگر به وزیر نیرو: اعمال شرایط عادلانه و شفاف در تبدیل وضعیت نیروهای غیررسمی و پیمانکاری در دستگاه‌های تابعه وزارت نیرو. همچنین تذکر به وزیر دادگستری: ضرورت تحرک بیشتر سازمان تعزیرات حکومتی برای کنترل بازار برای مبارزه با گرانفروشی ضمن حفظ حرمت مردم و مراجعین به ویژه در استان البرز.

- تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به رئیس جمهور: تأمین اعتبارات پژوهشی نیروهای مسلح و تأمین نیازهای صنعت دفاعی.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور و وزیر نفت: ضرورت تخصیص سهمیه برای خودروهای نیروی انتظامی. همچنین تذکر به رئیس جمهور: ضرورت بازنگری در محل تأمین اعتبار بخشنامه افزایش امتیازات فصل دهم سازمان مدیریت خدمات کشوری برای دستگاه‌های کوچک فاقد دارایی‌های منقول و غیرمنقول.

- تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان به وزیر دادگستری: چرا به بند (پ) ماده (113) و جزء (5) بند (پ) ماده (113) و جزء (1) و (2) بند (ت) ماده (113) قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه عمل نشده است. همچنین چرا به بند (د) ماده (113) و (114) قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه عمل نشده است.

- تذکر هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه به رئیس جمهور درباره لزوم کنترل روند افزایش تورم در جامعه توسط مجموعه مدیریتی دولت و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای جلوگیری از سوء مصرف مواد مخدر در کشور و همچنین بیان شاخص‌های انجام شده دولت برای مردم کشور.

- تذکرمحمد خدابخشی نماینده الیگودرز به وزیر نیرو: لزوم تسریع در آبرسانی به روستاهای زیان‌دیده از اجرای طرح انتقال آب به قمرود در شهرستان الیگودرز.

- تذکرحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به همراه 31 نفر از نمایندگان دیگر به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم رسیدگی به تأخیر بیش از حد کامیون‌های حامل مواد صادراتی کشور در گمرک دوغارون در مرز ایران و افغانستان.

- تذکرحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به همراه 24 نفر از نمایندگان دیگر به وزیر کشور: لزوم تسریع در اجرای احکام قانون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات در مهلت معین.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار به همراه 24 نفر از نمایندگان به وزیر کشور؛ درباره لزوم تسریع در اجرای احکام قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در مهلت پاسخگویی 10 روزه در دستگاه های زیرمجموعه آن وزارتخانه و لزوم ارجاع متخلفان به مراجع رسیدگی تخلفات اداری.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet