هدر موبایل
1399/08/07 16:56:49
سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

دغدغه ایران حضور صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها در قفقاز است/ دیپلمات‌های ایرانی به کشورهای درگیر مسئله قره‌باغ اعزام می‌شوند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادامه درگیری‌های قره‌باغ از آنجایی که از حضور تکفیری‌ها در منطقه گزارش‌هایی داشته‌ایم، به ضرر امنیت قفقاز است.
دغدغه ایران حضور صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها در قفقاز است/ دیپلمات‌های ایرانی به کشورهای درگیر مسئله قره‌باغ اعزام می‌شوند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادامه درگیری‌های قره‌باغ از آنجایی که از حضور تکفیری‌ها در منطقه گزارش‌هایی داشته‌ایم، به ضرر امنیت قفقاز است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010105144628929.jpg دغدغه,ایران,حضور,صهیونیست‌ها,و,تکفیری‌ها,در,قفقاز,است/,دیپلمات‌های,ایرانی,به,کشورهای,درگیر,مسئله,قره‌باغ,اعزام,می‌شوند Icana

ابوالفضل عموئی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات متعددی که در کمیسیون درباره درگیری قره باغ برگزار شد، گفت: در نهایت هیأتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به منطقه اعزام شد و جلساتی را با دستگاه های امنیتی، دیپلماتیک، مرزبانی و غیره برگزار کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای، ادامه درگیری های قره باغ را آسیب زا برای منطقه قفقاز دانست و افزود: علیرغم تذکرات جمهوری اسلامی، راکت پراکنی ها همچنان ادامه دارد لذا باید واکنش فعالانه تری داشته باشیم که بر این اساس قرار است مقاماتی از کشورمان به کشورهای درگیر در منطقه قره باغ اعزام شوند.

ابوالفضل عمویی

وی در ادامه با بیان اینکه بر اساس گزارش واصله، عمده راکت پراکنی ها بر اساس خطای سیستم بوده که نتوانسته اند آن را کنترل کنند، اظهار داشت: نمی توان گفت این اقدامات عامدانه است اما در این چارچوب هرنوع تعرض به خاک جمهوری اسلامی خط قرمز بوده و کشورمان نسبت به مردم منطقه که جزء اتباع شریف ایران هستند، حساس است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان راه حل مناقشات قره باغ را احترام به تمامیت ارضی کشورها و گفت و گوی سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: از آنجایی که اخباری درباره حضور تکفیری ها در منطقه داشته ایم، باید چالش هرچه سریع تر پایان یابد به خصوص که رژیم صهیونیستی برای بر هم زدن صلح در قفقاز، تلاش دارد و این از مهم ترین دغدغه های ما است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet